Džeimsam asinis, “Warriors” panāk izlīdzinājumu 0

NBA finālsērijas ceturtajā mačā Goldensteitas “Warriors” viesos ar 103:82 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers”, sērijā panākot izlīdzinājumu 2:2.
Uzvarētājiem pa 22 punktiem sameta Stīvens Karijs un Andre Iguodala, kamēr zaudētājiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Timofejs Mozgovs. Lebronam Džeimsam šoreiz 20 punkti, 12 atlēkušās bumbas un astoņas piespēles. Otrajā ceturtdaļā “Warriors” centrs Endrjū Boguts pret viņu asi pārkāpa noteikumus, kā rezultātā Džeimss zaudēja līdzsvaru un ietriecās laukuma malā esošajā TV operatorā, pret kameru pārsita galvu un viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība. Kopumā gan “Cavaliers” zvaigzne laukumā pavadīja vairāk par 40 minūtēm.
Nākamā spēle sērijā līdz četrām uzvarām notiks svētdien Goldensteitā.