×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Džeimss Arturs atkal dziedās Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijā atgriežas jaunais, plašu popularitāti guvušais britu dziedātājs un dziesmu autors Džeimss Arturs. 18. jūnijā Rīgā, “Daugavas koncertzālē” viņš priecēs klausītājus ar jau zināmu un arī jaunu dziesmu akustisku koncertprogrammu.

Džeimss Arturs (27) ir britu talants, kuram par popularitātes vilni jāpateicas ārkārtīgi populārajam Lielbritānijas TV šovam “X Factor” – Džeimsa uznāciens tajā pārsteidza un aizkustināja klausītājus un skatītājus Lielbritānijā un visā pasaulē, bet pašam dziedātājam un dziesmu autoram nesa uzvaru šovā.

Viņa dzīvesstāsts un ceļš uz panākumiem iedvesmojis miljoniem cilvēku, bet viņa balss, izpildot hitus “Impossible”, “Recovery”, “You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You” nodrošinājusi viņam panākumus un atzinību gan no klausītājiem, gan mūzikas ekspertiem. Kopīgās dziesmās vai priekšnesumos Džeimss sadarbojies ar Emeliju Sandē (dziesmā “Roses”), Nikolu Šerzingeri (“Make You Feel My Love” izpildījums), Edu Šīranu un citiem atpazīstamiem mūziķiem.

Šajā laika Džeimss paguvis iekulties dažādos ar alkoholu un ne visai tolerantiem izteikumiem saistītos skandālos, tomēr mūziķis cītīgi turpina lauzt ceļu uz fanu sirdīm. Šogad viņš devies turnejā ar nosaukumu “The story so far”.

Džeimss Arturs Rīgā viesosies otrreiz – pērn talantīgais un augstu atzinību ieguvušais britu dziedātājs Latvijā viesojās viņa pirmās pasaules turnejas ietvaros. Jau toreiz, beidzot uzstāšanos, talantīgais dziedātājs minēja, ka ar nepacietību gaidīs iespēju atkal apmeklēt Latviju. Koncerts Rīgā ir jaunā mūziķa šīs vasaras vienīgā uzstāšanās Baltijā akustiskā skanējumā. Pirms Džeimsa Artura uzstāšanās priekšnesumu sniegs pašmāju duets “Dvīnes”, kā arī uzstāsies jauns Latvijas mūzikas projekts “(It’s All About) J.U.N.E.”. Vakara noslēgumā uzstāsies Miks Dukurs.

“J.U.N.E.” par savu stilu sauc poproku, bet eksperimentē ar no citiem stiliem aizgūtām harmonijām un ritmiem, ietekmējoties no tādām grupām kā “Kings of Convenience”, “Walk The Moon” un dziedātāja Demjena Raisa. 18. jūnijā skanēs jaunā mūzikas projekta pirmā uzstāšanās, kurā varēs klausīties viņu oriģināldziesmas akustiskā izpildījumā. Savukārt māsu Drozdoviču duets “Dvīnes”, kādu laiku ieturējis muzikālo pauzi, šovasar atgriežas ar jauniem koncertiem, kā arī veido ierakstu minialbumu. Džeimsa Artura koncerta atklāšana būs pirmais ieskats viņu jaunajā mūzikā. Miks Dukurs, kurš paspējis piedalīties dažādos ievērības cienīgos pasākumos un projektos, noslēgs Džeimsa Artura koncertu.

Varbūt noder

Koncerts 18. VI 20.00 Rīgā, “Daugavas koncertzālē”

Biļetes – www.bezrindas.lv.

Cena: EUR 19,99 – 450.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+