AFP/LETA

Džeimss līmenī, Maiami pārņem vadību sērijā 0

Maiami “Heat” basketbolisti svētdien NBA fināla trešajā spēlē savā laukumā ar 91:85 pārspēja Oklahomsitijas “Thunder”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:1.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 29 punktiem bija Lebrons Džeimss, kura rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas. Dveins Veids sameta 25 punktus un izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles. Zaudētājiem 25 punkti Kevina Duranta rēķinā.

Spēle ritēja ļoti līdzīgi, pēc puslaika laukuma saimniekiem bija +1, pēc trim ceturtdaļām +2 un beigās viņi arī nelielo pārsvaru nosargāja.

Maiami basketbolisti pēc zaudējuma pirmajā spēlē uzvarējuši divās nākamajās un sērijā atrodas vadībā ar 2:1. Ceturtais mačs otrdien arī risināsies Maiami. Cīņa rit līdz četrām uzvarām.