Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dzelzs lēdijas: Trīs horoskopa dāmas ar nesalaužamu raksturu0

Foto – Fotolia

Vai dzīvē esi saticis patiešām spēcīgas sievietes, kuras savu mērķu dēļ ir gatavas kalnus gāzt?

Tikai triju zodiaka zīmju pārstāvēm piemīt kolosāls gribasspēks un tās nekad nepadodas – neatlaidīgi dodas uz priekšu un sasniedz savu mērķi.

Astrologi brīdina, ka ar šīm sievietēm labāk nekonfliktēt, citādi tikšanās ar viņām var tev izvērsties par pilnīgu izgāšanos.

Auns
Ārēji viņas var šķist trauslas un vājas, bet pirmais iespaids ir mānīgs. Sievietes Auni augstu vērtē neatkarību un ir gatavas cīnīties par saviem ideāliem līdz pēdējam.

Kamēr tu neesi “pieteicis karu”, Auni uzvedīsies mierīgi, neakcentējot uzmanību uz sīkumiem.

Tomēr vajag tikai pārkāpt atļautā robežas, kā sievietes Auni momentā dodas uzbrukumā un parasti beidz cīņu kā uzvarētājas.

Vērsis
Šīs sievietes vienmēr ir atvērtas un labvēlīgas pret apkārtējiem. Pat nepateiksi, ka viņām iekšienē slēpjas dzelzs serdenis.

Taču spriest par raksturu tikai pēc ārējām pazīmēm ir kā minimums muļķīgi. Ja tu pārkāpsi Vēršu personisko telpu, tad ieraudzīsi savā priekšā pavisam citu cilvēku – niknu un gatavu tevi noslaucīt no zemes virsas jebkurā brīdī. Tāpēc esi ļoti piesardzīgs saskarsmē ar sievietēm Vēršiem.

Saistītie raksti

Mežāzis
Visbiežāk sievietes Mežāži uzvedas pieklājības robežās – no viņām ļoti reti izdzirdēsi lamu vārdus vai pieredzēsi nekontrolētu emociju uzplūdus.

Ārējā vienaldzība ir principiāla pozīcija dzīvē. Šādā veidā sievietes Mežāži norobežo sevi no cilvēkiem, kuri ar nodomu vēlas pazemināt viņu pašcieņu.

Ja klasiskā pieeja nedarbojas, Mežāži sāk rīkoties aktīvāk. Šajā brīdī turies no viņiem drošā attālumā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv