Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Dzērājšoferis bez tiesībām Pārdaugavā pamanās vizināt 3 bērnus0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – LETA

Papildināts ar video.

Rīgas pašvaldības policija (RPP) šo ceturtdien, 26.aprīlī, aizturēja vadītāju, kurš dzērumā un bez tiesībām pārvadājis trīs bērnus, aģentūru LETA informēja RPP.

Policija saņēma izsaukumu uz Robežu ielu Pārdaugavā, kur kāds iedzīvotājs pauda bažas par kāda “Honda Civic” vadītāju. Izsaucējs stāstīja, ka vadītājs, iespējams, varētu būt reibumā.

Ņemot vērā, ka izsaucējs bija nosaucis arī automašīnas numura zīmi, jau ceļā uz notikuma vietu kārtības sargi noskaidroja, ka konkrētajai automašīnai nav izieta tehniskā apskate, kā arī nav iegādāta apdrošināšana.

Kad policisti ieradās Robežu ielā, izsaucēja norādītajā vietā automašīna vairs neatradās, bet pēc aptuveni piecu minūšu patrulēšanas kārtības sargi meklēto auto pamanīja un apturēja.

Saistītie raksti

Policistiem pieejot pie automašīnas vadītāja, viņš uzreiz paskaidroja, ka viņam neesot ne automašīnas dokumentu, ne arī tiesību piedalīties ceļu satiksmē, jo esot iestājies liegums nenomaksāto sodu dēļ. Savukārt apskatot auto, policisti konstatēja, ka automašīnā vīrietim bijuši arī trīs bērni.

Sarunā ar vīrieti sajusta spēcīga alkohola smaka, tādēļ izsaukti Ceļu policijas darbinieki. Kamēr policisti skaidroja notikušā apstākļus, ieradās bērnu māte, kura paskaidroja, ka zinājusi, ka cilvilvīram neesot tiesību un viņš ir reibumā, taču paļāvusies uz viņa braukšanas prasmi un uzticējusi bērnu pārvadāšanu.

Vēlāk darbu notikuma vietā pārņēma ceļu policisti, kuri konstatēja, ka vīrietis pie stūres sēdies 1,2 promiļu reibumā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv