×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. jūlijs, 2012
Drukāt

Dzintaru koncertzāle: Festivālu “Mūzika un kino” atcēla paši organizatori

Foto - LETAFoto - LETA

Festivālu “Mūzika un kino” pasākumus Dzintaru koncertzālē atcēla paši organizatori, jo sponsori tiem atteica finansējumu, aģentūrai LETA pavēstīja Dzintaru koncertzāles pārstāvis Abiks Elkins.

LETA jau ziņoja, ka ir atcelti visi Jūrmalā un Rīgā plānotā trešā starptautiskā festivāla “Mūzika un kino” pasākumi. Festivāla rīkotāji apgalvoja, ka pasākumi ir atcelti pārpratumu dēļ, kas radušies starp organizatoriem un Dzintaru koncertzāli.

Savukārt Elkins aģentūrai LETA skaidroja, ka festivāla ilggadējais rīkotājs pasākumu atcēlis, jo šogad sponsori esot atteikuši finansējumu šim pasākumam.

“Tas bija ļoti negaidīti. Mēs esam ļoti sarūgtināti, jo jūlijs ir ļoti populārs pasākumu mēnesis,” sacīja Elkins, piebilstot, ka tik īsā laikā arī nav iespēju aizpildīt koncertzāli ar citiem pasākumiem. Turklāt, ņemot vērā līdz šim labo sadarbību ar šī festivāla rīkotājiem, citiem interesentiem atteikta koncertzāles īre šajos datumos.

“Festivāls bija ļoti labi apmeklēts. Mēs turpmāk ilgi domāsim, kā rīkoties, ja viņi piedāvās nākamgad rīkot pasākumu,” teica koncertzāles pārstāvis.

Viņš informēja, ka patlaban ar festivāla organizatoriem sazinās koncertzāles juristi un, visticamāk, ka rīkotājiem būs jāmaksā līgumsods par pasākuma atcelšanu, jo arī koncertzāle cieš zaudējumus no tā, ka nedēļu stāv tukša. “Mēs peļņu gūstam no tā, ka izīrējam telpas, nevis no biļešu pārdošanas,” paskaidroja Elkins.

Par to, cik liels būs līgumsods, Elkins gan nevarēja pateikt.

Kā ziņots, bija plānots, ka festivāls norisināsies no 9.jūlija līdz 15.jūlijam Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”, un Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Festivālā būtu piedalījies pazīstamais franču aktieris Žerārs Depardjē, kā arī virkne mūziķu, aktieru un kino mākslinieku no visas pasaules.

Par festivāla organizēšanu bija atbildīgs producentu centrs “ASG Production”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+