Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. septembris, 2014
Drukāt

Dzīvoklī Jūrmalā atrod pirms pāris nedēļām noslepkavotu sievieti; apcietināts viņas paziņa

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa policisti kādā dzīvoklī atraduši mirušu sievieti, kura pirms pāris nedēļām nogalināta ar vairākiem naža dūrieniem mugurā. Par šo noziegumu apcietināts sievietes paziņa – 38 gadus vecs vīrietis, liecina policijas informācija.

Policijā klāsta, ka augusta sākumā Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka dzīvoklī Konkordijas ielā, Jūrmalā atrodas sievietes līķis. Kaimiņi sajutuši nepatīkamo smaku, kas nāca no dzīvokļa, tādēļ par to paziņoja dzīvokļa saimnieces radiniecei, kura informēja policiju.

Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka sieviete nogalināta ar vairākiem naža dūrieniem mugurā. Mirusī sieviete dzīvoklī atradusies vismaz divas nedēļas.

Nekavējoties sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka slepkavību veicis kāds sievietes paziņa. Policijas darbinieki jau pēc pāris dienām Rīgā aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti, kurš savu vainu izdarītajā noziegumā atzina.

Sākotnējā versija ir tāda, ka vīrietis noslepkavojis savu paziņu mantkārīgos nolūkos, jo izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka pēc sievietes noslepkavošanas aizdomās turamais vīrietis nelikumīgā veidā no mirušās sievietes bankas konta izņēmis vairāk nekā 1500 eiro.

Pret aizturēto vīrieti ir sākti divi kriminālprocesi – par slepkavību, kas saistīta ar laupīšanu, kam likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku līdz 20 gadiem. Tāpat sākts kriminālprocess arī par svešu maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu.

Šobrīd vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+