×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Eiropa skatīs “Baigu vasaru”, Latvijā — čehu, vācu, ungāru, slovēņu filmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmoreiz 26 Eiropas valstu televīzijas un radio kanālos tiek rīkots Eirovīzijas kinofestivāls, kura laikā nedēļu tiks demonstrētas Eiropas valstu jaunāko gadu mākslas filmas, portālu LA.lv informēja Latvijas Televīzijas pārstāve Laura Brokāne.

Latvija ārvalstu televīzijas skatītājiem Eiropā pirmoreiz sniegs iespēju noskatīties mākslas filmu ”Baiga vasara”, bet Latvijas iedzīvotāji kanālā LTV7 varēs skatīties Čehijas, Vācijas, Ungārijas un Slovēnijas filmas.

Otrdien, 3. decembrī, pulksten 23.00, LTV7 demonstrēs čehu režisora Ondreja Sokola 2013. gada mākslas filmu „Okama princips”. Psiholoģiskajā trillerī laulāts pāris kļūst par slepkavības lieciniekiem – uztraukums par sekām un psiholoģiskais spiediens bojā abu savstarpējās attiecības. Jo vairāk abi nervozē un cenšas izvairīties no aizdomām, jo labāk slepkavām izdodas tieši viņiem likt izskatīties vainīgiem.

Trešdien, 4.decembrī, pulksten 23.00, LTV7 ēterā būs skatāma Vācijas komēdija „Krauze kūrortā”, kas vēsta par mazpilsētiņas kārtībsargu Krauzi, kurš, sajūtot nopietnus veselības traucējumus, kopā ar māsām nolemj ceļot ar savu veco treileri. Diemžēl policistam īsti pa prātam nav ne veselīgās maltītes, ne aktīvā vingrošana…

Ceturtdien, 5. decembrī, pulksten 23.00, LTV7 ēterā jaunā Ungārijas piedzīvojumu filma „Neuzvaramie”. Grupiņa pārdrošu un skaļu vidusskolēnu ieradusies Slovēnijas kalnos, lai brauktu pa mutuļojošo upi ar laivām, bet jau pēc vienas dienas dabā viņi dosies uz mājām klusi un savaldīti…

Piektdien, 6. decembrī, LTV7 būs skatāma Slovēnijas mākslas filma „Vieglā nauda”. Stāsta galvenais varonis rūpnīcas strādnieks Johans sapņo kādudien dabūt tik daudz naudas, lai pats un viņa ģimene varētu dzīvot cienīgi. Noticējis saviem draugiem par iespēju nopelnīt, viņš nozog naudu no slimās sievasmātes, un no šī brīža viss sāk notikt pavisam citādi, nekā Johans bija iedomājies.

Eirovīzijas filmu nedēļa noslēgsies sestdien, 7.decembrī, kad pulksten 23.15 LTV7 pārraidīs šī gada Eiropas kino balvas pasniegšanas ceremoniju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+