×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

Ēķis slepeni uzņēmis komēdiju par seksu; lomās – iecienīti aktieri (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pazīstamais producents Andrejs Ēķis un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce slepenībā uzņēmuši pikantu komēdiju “Svingeri”, ar kuru plāno lauzt slaveno leģendu, ka “latvieši par seksu nerunā”, LA.lv pavēstīja filmas veidotāju pārstāve Līva Pērkone.

Filma uz kinoekrāniem iznāks 9. decembrī.

Filmas galvenajās mīlētāju lomās iejutušies izcilākie Latvijas aktieri – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne un Ģirts Ķesteris, izaicinošās lomās sevi pieteiks arī divi daudzsološi jaunie talanti – Kristīne Belicka un Jurijs Djakonovs. Pārsteigums Latvijas publikai būs slavenā mūziķa Jāņa Jubalta piedalīšanās, kuram tā būs debija aktiera ampluā.

Andrejs Ēķis stāsta: “Filmā tiek risinātas vienkāršas, bet ļoti arhetipiskas situācijas. 25 gadus pēc Latvijas neatkarības atgūšanas divos stāstos apvienosies dažādu sociālo slāņu cilvēku, septiņu dažādu raksturu stāsti. Filma atspoguļo šo savstarpējo stāstu mijiedarbību, atklājot individuālo tēlu dziļākos zemapziņas slāņus vizuālā valodā. Stāsti nav saistīti, tos vieno tikai tēma – vēlme būt mīlētam.”

Komēdijas “Svingeri” sižeta pamatā būs stāsts par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Nav šaubu, ka skandalozās sižeta tēmas raisīs karstas diskusijas Latvijas sabiedrībā. Filma tapusi, sadarbojoties “Forum Cinemas”, “Cinevilla Studios” un “Platforma Film”.

“Cinevilla Studios” un “Platforma Film” sadarbībā ir tapušas vairākas Latvijas skatītājiem labi zināmas un iemīļotas filmas – “Sapņu komanda 1935” (2012. gads), “Rūdolfa mantojums” (2010. gads), “Rīgas sargi” (2007. gads) un “Baiga vasara” (2000. gads).

Nupat sākta episkās filmas “Nameja gredzens” filmēšana par zemgaļu karaļa Nameja cīņu pret vācu iebrucējiem un leģendas par Nameja gredzenu rašanos. Latvijas vēstures iedvesmotās filmas pirmizrāde plānota 2017. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vispār, biju domājusi, ka Ēķa kungs ir gudrāks, bet diemžēl kaut kā tomēr trūkst. Visi šie latviešu seriāli ko rāda pa televīziju ir beztalanta, bezvērtība. Saprotiet kā gribat, bet lai skatītos šāda veida lētumu cilvēks ir jau tukšuma priekšā….. Un tagad atkal…. Vai nav par daudz jau tā seksa latvietim????
    Dodiet arī kaut ko augšējam galam! Vai tad cilvēkus vajag padarīt par nedomājošām būtnēm??
    Ir labs teiciens, ja nav augšā, tad ir tikai apakšā, diemžēl. NESKATOS LATVIEŠU SERIĀLUS UN ARĪ NESKATĪŠOS. Ieteiktu tērēt naudu vērtībām, kur tomēr ir estētiskais baudījums.

  2. Laikam ir tā – kad Ēķi vada caurkritušu kino “panākumiņu” izbalējusī apziņa, aprobežotība un personiskās impotences kompleksi, tad “mākslinieks” ķēries pie banālākā – pie “juteklības” tehnoloģijām…
    Diemžēl izmantodams caurkritušu aktierīšu alkatību.

  3. Nokavēts! Seksa filmas vairs nav akruālas.

Draugiem Facebook Twitter Google+