×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. novembris, 2017
Drukāt

Eksperti atsakās sadarboties ar “oligarhu sarunu” komisiju (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Ar asiem strīdiem, paceltām balsīm un, šķiet, bezcerības sajūtu pirmdien, 6. novembrī, turpinājās “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbs, vēstīja “TV3 Ziņas”.

Izrādās, neviens no komisijas vadītājas Ingunas Sudrabas aicinātajiem juristiem, Satversmes ekspertiem uz komisijas sēdi nākt nevēlas. Vienīgais brīvprātīgais jurists, kurš uz sēdi ieradās, bija kādreizējais Augstākās tiesas priekšsēdētājs Gvido Zemribo.

Uz iztaujāšanu gan ieradās kādreizējais laikraksta “Diena” vadītājs Uldis Salmiņš, kurš nesen publicēja grēksūdzi par savu pieredzi, strādājot pie tā dēvētajiem oligarhiem.

Komisijas vadītāja saņēmusi atteikuma vēstuli no Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Valststiesību zinātņu katedras, – tā nevarēs deleģēt nevienu pārstāvi resursu trūkuma dēļ, kā arī saistībā ar to, ka tās pārstāvji ieņem arī tiesnešu amatus. Atteikumu paudusi arī Rīgas Stradiņa universitāte, jo tai neesot ekspertu šajā sfērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tāpēc jau viņi ir eksperti un atsakās būt par klauniem!

  2. Vai tad nepietiek, ka jau konstatēts, ka valsts tiek pārvaldīta atsevišķu cilvēku, teiksim klanu, interesēs. Skaidrs, ka par to nevienu nenotiesās, bet tautai šie klani jāzina. Gan jau pamazītiņām arī vēlēšanās galvas apskaidrosies. Un žurnalistiem jābeidz baroties no biezo rokas. Ja jau esat trešā vara, tadtā arī uzvedaties. Pētiet, meklējiet, atmaskojiet utt.

  3. Cik tādas komisijas nav sēdējušas,trinušas beņķus un par to saņēmuši naudu! Ja,kas ir jāizmeklē,tad to lai dara tiesa. Vienreiz jāizbeidz valsts naudas šķērdēšana navajadzīgās ,tukšās sarunās.

  4. Beidziet tērēt nodokļu maksātāju naudu.sudrabai nemaz kauna nav pati sevi izmeklē.Cik ilgi tas cirks vilksies un kas atmaksās nelietderīgi iztērētos līdzekļus.Uzreiz jau bija skaidrs ka tur neko neatklās tikai laika un naudas šķērdēšana

  5. Ies to teātri spēlēt – ja jau scenāriju 3 A sen apstiprinājuši…

  6. Lai eksperti runaa maskaas.

Draugiem Facebook Twitter Google+