×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Eksperts: Kaujinieki Donbasā masveidā dezertē (7)

LETA/AFPLETA/AFP

Kaujinieki masveidā dezertē no priekšējām pozīcijām Mariuopoles-Doņeckas šosejas rajonā, savā “Facebook” profilā raksta Ukrainas organizācijas “Informatīvā pretošanās” vadītājs Dmitro Timčuks.

“No Krievijas-teroristu spēku priekšējām pozīcijām Doņeckas-Mariupoles šosejas rajonā no Novotroickas līdz Jeļenovkai tiek novērota masveidīga vietējo kaujinieku dezertēšana. Kontrolpunktos turpina dienēt tikai daži cilvēki,” raksta Timčuks.

Pagājušajā nedēļā Timčuks ziņoja, ka kaujinieku un Krievijas algotņu tanku ekipāžas un artilērijas vienības atteikušās karot, pieprasot “atvaļinājumus” un “rotācijas”.

“Daļa tehnikas un bruņojuma ekipāžu un vienību Aļčevskas-Stahanovas rajonā atsakās turpināt piedalīšanos kaujās, pieprasot “atvaļinājumus” un “rotāciju”,” raksta Timčuks.

Pēc viņa teiktā, pavēlniecība ar “bezatbildīgajiem” kaujiniekiem un krievu algotņiem mēģina nokārtot situāciju, draudot apturēt algu un prēmiju izmaksas par līdzšinējo piedalīšanos karadarbībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. nedrīkst dezertēt…fašistus jāiznīcina kā briesmīgas nezāles, citādi ja savairosies būs briesmīgas nepatikšanas visai eiropai un pasaulei.

  2. Solītais makā nekrīt ,kā lai karo ja saņemtai summai ir 1/3 no iepriekšējās vērtības ! ASV noteikto sankciju ietekme sāk nest augļus …. Turies UKRAINA ,mēs ar TEVI un par TEVI !

  3. Mazāk vajag melot

  4. Tagad būtu īstais brīdis ukraiņiem atklāt viesuļuguni uz krievu iebrucēju priekšposteņiem.

    • Jā, bet ja vēl neesi novērojis, tad problēma ir tā, ka Ukraina dara visu ko lai tikai Krievija neiesaistītos kaŗā. Ar visas tās armijas iespējām(ne tikai diversantiem un tehnikas piegādēm) – arī lidmašīnām – bumbvedējiem.

  5. … Lai Dievs dod, ka saktos Krievijas armijas iekseja pretestiba pret nelikumigo agresiju,Ukrainas daleju okupaciju un aneksiju, ka ari visu si bralu kara arpratu … jo tur varbut sak rikoties jaunakas paaudzes virsnieki ar gaisam galvam un cilvecigu morali … vismaz satiekot un aprunajoties ar viniem to arzemju komandejumos, tie tadi likas … ko pierada vinu vieda protesta veida izvele … !

  6. Krievu demokrātija…

Draugiem Facebook Twitter Google+