Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
19. augusts, 2016
Drukāt

Eksprezidenti brokastos Rīgas pilī

Foto - LETAFoto - LETA

Renovācijas darbi Rīgas pilī.

Atzīmējot Valsts prezidenta kancelejas atgriešanos Rīgas pilī, 22.augustā norisināsies svinīgas brokastis, kurās piedalīsies Raimonds Vējonis un eksprezidenti, aģentūrai BNS pastāstīja Vējoņa preses padomnieks Jānis Siksnis.

Pasākums notiks pēc Valsts prezidenta standarta pacelšanas Rīgas pils Svētā gara tornī plkst.9. Siksnis stāstīja, ka Vējonis kopā ar eksprezidentiem dosies ekskursijā pa atjaunotajām pils telpām un pēc tam pavadīs laiku sarunās, ieturot brokastis.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vējonis rezidencē Rīgas pilī pastāvīgi sāks strādāt pirmdien, 22.augustā. Tad pie Rīgas pils arī tiks atjaunota Goda sardzes postenis.

“Vaslsts nekustamie īpašumi” un pilnsabiedrība “SBRE” decembra otrajā pusē pabeidza Rīgas pils priekšpils rekonstrukcijas darbus (projekta I kārta). Rīgas pils priekšpils restaurācijas un rekonstrukcijas izmaksas tiek lēstas 34 miljonu eiro apmērā.

Rīgas pils rekonstrukcijas projektu sāka realizēt 2009.gadā, bet būvdarbus paildzināja ugunsgrēks, kas pilī izcēlās 2013.gada 20.jūnijā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (36)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+