Latvijā
Sabiedrība

Es jau sen pieņēmu, ka būšu miljonārs: Rīdzinieks laimē 273 520 eiro 16

Foto-LETA/AFP

Loterijas “Vikinglotto” 20.septembra izlozē kāds Latvijas iedzīvotājs laimējis 273 520,30 eiro, portālu LA.lv informēja “Latvijas loto” pārstāve Aiga Roziņa.

Veiksminieks ir 40 gadus vecs rīdzinieks, kurš šodien bija ieradies noformēt savu laimestu. Viņš atzina, ka vēl nevienam par lielo laimestu nav stāstījis, tāpēc lūdza saglabāt pilnīgu viņa anonimitāti.

“Nevienam neesmu stāstījis par laimestu un tuvākajā laikā neplānoju to darīt. Vispirms nokārtošu kredītsaistības par dzīvokli un automašīnu. Pēc tam izdomāšu, kā investēt, lai nauda vairotu naudu. Kad viss būs sakārtots, tad tuviniekiem pastāstīšu par laimestu,” pastāstīja vīrietis.

Viņš atklāj, ka ir darba ņēmējs tranzīta nozares uzņēmumā. Par labajām ziņām uzzināja vakar vakarā, kad ierasti aplūkoja loterijas rezultātus

“Es biju atzīmējis sev svarīgos skaitļus – 6; 13; 23; 27; 37 un 46. Atklāti sakot, iekšēji biju gatavs lielam laimestam. Pirms apmēram 15 gadiem man ļoti veicās visā, ko pasāku, bet pēc tam gadiem ilgi neveicās. Sāku jau uztraukties, kāpēc tā. Bet, ja tic, tad tomēr laime atnāk atpakaļ,” viņš saka. “Es jau sen pieņēmu, ka būšu miljonārs – ar loterijas vai darba palīdzību, nezinu, bet pie sava miljona es tikšu,” pārliecināts ir naudas laimesta ieguvējs.

Darbs viņam patīk, no tā neatteiksies. Gribētos uzsākt arī savu biznesu – vai nu veikalu, vai ar automašīnām saistītu rūpalu. “Tagad gan laikam paņemšu īsu atvaļinājumu. Atpūtīšos, gribas kaut kur aizceļot.”

Šajā izlozē sešus skaitļus izdevās uzminēt arī kādam spēlētājam no Islandes.

LA.lv