Ekonomika
Bizness

Exigen Services maina nosaukumu, padomi un valdi0


“Emergn” jaunais padomes priekšsēdētājs Māris Dreimanis
“Emergn” jaunais padomes priekšsēdētājs Māris Dreimanis
Foto: Evija Trifanova/LETA

Uzņēmumu reģistrā iegrāmatota informāciju tehnoloģiju (IT) uzņēmuma “Exigen Services Latvia” nosaukuma maiņa uz “Emergn”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vienlaikus veiktas izmaiņas arī kompānijas valdē un padomē.

“Emergn” valdes priekšsēdētāja amatā iecelts bijušais valdes loceklis Pēteris Krastiņš, bet no jauna valdē iecelts Evans Žerards Kasidijs. Savukārt “Emergn” padomes priekšsēdētāja amatā iecelts kompānijas bijušais valdes priekšsēdētājs Māris Dreimanis, padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā iecelts Aleksandrs Adamopoulos, bet padomes locekļa amatā – Filips Džeimss Bleks.

Darbu kompānijas valdē atstājusi Anna Kozlova, bet darbu padomē neturpina Ivars Puksts, Rafaels Marko Iodice un Jevgens Gusovskis.

Dreimanis aģentūrai LETA pastāstīja, ka viņa ikdienas pienākumos turpmāk būs starptautiskais tirgus un biznesa operāciju pārvaldība visā korporācijā.

Viņš informēja, ka drīzumā kompānijas valdē darbu sāks arī grupas komercdirektors Braians Henlijs.

Izmaiņas kompānijas nosaukumā, kā arī valdes un padomes sastāvā iegrāmatotas ceturtdien, 20.septembrī.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka kompānija apvienojusies ar Īrijas holdinga IT konsultāciju kompāniju “Emergn”.

Iepriekš Dreimanis pauda pārliecību, ka apvienošanās būs atspēriena punkts vēl straujākai uzņēmuma attīstībai. “Svarīgi, ka abiem uzņēmumiem līdz šim bijušas līdzīgas vērtības, kas apvienošanos padara organisku. Tā sniegs ieguvumus dažādām auditorijām gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā. Kā piemēram – darbiniekiem paveras plašākas profesionālās attīstības iespējas, strādājot ne tikai programmatūras izstrādes, bet arī konsultāciju un apmācību jomās. Esošajiem un potenciālajiem klientiem spēsim piedāvāt daudzveidīgāku pakalpojumu portfeli,” viņš sacīja.

Tāpat Dreimanis atzīmēja, ka būtiska pievienotā vērtība klientiem un darbiniekiem būs “Emergn” izstrādātā apmācību programma VFQ jeb “Value-Flow-Quality”, kura nodrošina praksē balstītu kursu saturu, tādējādi sekmējot izmērāmu un uz datiem balstītu uzņēmuma digitālās transformācijas procesu. Nozīmīgi būs tas, ka šī programma ir apstiprināta arī Lielbritānijas IT institūtā.

Saistītie raksti

Tāpat ziņots, ka “Emergn” pērn strādāja ar 11,777 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 49,5% un bija 676 914 eiro.

“Emergn” reģistrēts 1995.gadā. Kompānijas pamatdarbība ir klientu individuāli pasūtītu IT sistēmu izstrāde, ieviešana kā arī uzturēšana.

LA.lv