×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
16. janvāris, 2013
Drukāt

Festivāls “Saxophonia”

saxophons_160120133

No 7. līdz 15.februārim norisināsiesc”Latvijas Koncertu” organizētais festivāls “Saxophonia”, piedāvājot septiņus koncertus, kuros dzirdēsim Latvijas un ārvalstu saksofona mūzikas virtuozus – Nikolā Prostu, kas spēlēs kopā ar Tulūzas Kapitolija simfonisko orķestri, ansambli Brass Jaw no Lielbritānijas, Rīgas Saksofonu kvartetu, Denisa Paškeviča trio un citus.

Festivāla Saxophonia atklāšanas koncerts notiks 7.februārī Rīgas Sv.Jāņa baznīcā, kur dzirdēsim saksofonistus Gintu Pabērzu un Arti Sīmani, ansambli Schola cantorum Riga , Latvijas Radio kori, mecosoprānu Ievu Paršu, ērģelnieci Kristīni Adamaiti. Skanēs Andra Dzenīša, Andreja Selicka, Mārtiņa Viļuma kompozīcijas un Jēkaba Nīmaņa jaundarbs “Laiks. Tagad”.

Lielajā ģildē 8.februārī spēlēs Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Rīgas Saksofonu kvartets un saksofonisti Jonatans Rautiola un Arvīds Kazlausks. Programmā Džona Adamsa Guide to Strange Places, kas pēc autora teiktā, ir ceļojums “iztēlotā, pārsteidzošā pazemē”; Andra Dzenīša Koncerts saksofonam ar orķestri E(GO); Lāša Ērika Lāšsona Koncerts saksofonam un orķestrim; Kārļa Lāča Rhythm Drive saksofonam un orķestrim.

Spīķeru koncertzālē klausītājus priecēs ansamblis Brass Jaw no Lielbritānijas, saksofonists Mario Marci un akordeonists Simone Dzankīni no Itālijas, Rīgas Saksofonu kvartets un Valdis Muktupāvels, Denisa Paškeviča trio un Džordžs Stīls.

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+