ventspils.lv

FK “Ventspils” Eiropas līgā grauj un iet tālāk 0

FK ”Ventspils” ceturtdien Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē Luksemburgā ar 4:1 uzvarēja  ”Jeunesse Esch” un iekļuva nākamajā kārtā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Divu spēļu summā FK “Ventspils” uzvarēja ar 5:1 un trešajā kvalifikācijas kārtā tiksies ar Haifas “Maccabi” no Izraēlas.

Ventspilniekus 33. minūtē vadībā izvirzīja Simons Pauļus, tomēr līdz pārtraukumam mājinieki panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā daudz veiksmīgāki bija FK “Ventspils” spēlētāji. Uzreiz pēc pārtraukuma vadību atjaunoja Jurijs Žigajevs, 51. minūtē precīzs bija Vadims Jančuks, bet 65. minūtē ceturtos vārtus guva Daniils Turkovs.

Kopš 35. minūtes “Jeunesse Esch” spēlēja mazākumā, jo noraidīts tika Dzenids Ramdedovičs.

Pirmo spēli pret Izraēlas vienību ventspilnieki 1. augustā aizvadīs savā laukumā.