floorball.lv

Florbola izlasei piektā vieta pasaulē 0

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien revanšējās Norvēģijai, izcīnot piekto vietu Čehijā notiekošajā pasaules čempionātā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Latvijas izlase atspēlēja trīs vārtu deficītu un tika pie panākuma pagarinājumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 1:1, 2:0, 1:0), sasniedzot savu augstāko rezultātu pasaules čempionātos kopš 2007.gada.

Maču sekmīgāk iesāka norvēģietes, kas otrās trešdaļas sākumā jau bija izvirzījušās vadībā ar 3:0. Tomēr 34.minūtē vienus vārtus atguva Edīte Bankava, 49.minūtē deficītu līdz minimumam samazināja Diāna Isjomina, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu panāca Luīze Biļinska.

Līdz ar to abām komandām nācās aizvadīt pagarinājumu, kurā Latvija izcēlās pēdējā desmitajā minūtē – pēc Bankavas metiena pa vārtiem pirmā pie atlēkušās bumbiņas nokļuva Līga Garklāva, kura guva uzvaru nesošos vārtus.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Bankava.