×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Fonds “Viegli” rīko labdarības “Ziemas burziņu”

Foto - LETAFoto - LETA

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” 14. un 15. decembrī aicina uz ikgadējo “Ziemas burziņu” – fonda stāvkoncertu, aģentūru LETA informēja fonda pārstāvji.

Pasākuma galvenais uzsvars būs uz kopā būšanas prieku – gan vienam ar otru, gan “Viegli” muzikālajiem skaņdarbiem, uzsver fonda pārstāvji.

Paredzēta arī sirsnīga kopdarbošanās Lapsas piparkūku darbnīcā, mierīga lasīšana vai aktīvas diskusijas bibliotēkā – ar mudinājumu iemainīt kādu savu jau izlasītu grāmatu pret kādu vēl neiepazītu darbu no fonda krājuma, neaizmirstot par iedvesmotu apsveikuma kartīšu rakstīšanu un sūtīšanu saviem mīļajiem.

Par pasākuma muzikālo daļu rūpēsies mūziķi, kuri piedalījušies abu fonda “Viegli” mūzikas albumu ierakstos – Renārs Kaupers, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins-Upmanis jeb “Goran Gora”, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs jeb “El Mars” un citi. Būšot arī pārsteigumi un viesmākslinieku priekšnesumi.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks ziedoti Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” projektu un mērķu īstenošanai – turpināt sakopt un labiekārtot dzejnieka mājas “Dzirnakmeņi”, veidojot tās par radošuma centru, kā arī – veidojot apbalvojumu “Laiks Ziedonim” un izstrādājot mācību spēli “Krāsainās pasakas”.

Pasākumi notiks Latvijas Dzelzceļa muzejā 14. decembrī plkst.15 un plkst.19, bet 15. decembri – plkst. 18.30. Pasākuma norises laiks ir divas stundas, ieeja būs atvērta stundu pirms koncerta sākuma. Biļetes cena, kas skaitīsies kā ziedojums fondam, ir 20 eiro. Tās ir iegādājamas elektroniski “www.ekase.lv” vai biļešu kasēs “Kino Splendid Palace”.

Fonds “Viegli” darbojas un realizē dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju, kā uzskatīja pats dzejnieks – “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Tādējādi ar katru nopirkto biļeti arī jūs līdzdarbojaties šajos darbos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+