Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
12. janvāris, 2012
Drukāt

“Ford” atsauc 450 000 automašīnu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

ASV autobūves kompānija “Ford Motor Co.” trešdien paziņoja, ka atsauc aptuveni 450 000 minivenu un vieglo apvidus automašīnu saistībā ar problēmām, kas var radīt bīstamus jaudas zudumus vai izraisīt aizdegšanos.

Atsaukums aptver gandrīz 206 000 “Ford Freestar” un “Mercury Monterey” minivenu, kas ražoti no 2004.gada līdz 2005.gadam.

“Ford” norādīja, ka pastāv risks saistībā ar griezes momenta pārveidotāja jaudas vārpstas defektu, kas var radīt pēkšņus jaudas zudumus bez brīdinājuma, palielinot avārijas riskus.

Tāpat kompānija atsaukusi arī aptuveni 145 000 “Ford Escape” vieglo apvidus automašīnu modeļu, kas ražoti no 2001.gada līdz 2002.gadam.

Autoražotājs pavēstīja, ka šajos modeļos pastāv risks par bremzēšanas šķidruma noplūdi, kas var izraisīt elektroinstalācijas koroziju un iespējamu aizdegšanos.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+