Mobilā versija
Brīdinājums +18.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
17. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: 59 gadus veca modele izstaro veselīgumu un vitalitāti. Kā viņai tas izdevies?

Foto - lifter.com.uaFoto - lifter.com.ua

Pārsvarā modelēm karjera beidzas ap 30 gadu vecumu. Taču ir izņēmumi.

Piemēram, 59 gadus vecā Jasmīna Rossi. Viņa ir ļoti veiksmīga un turpina pelnīt kaudzi naudas, neskatoties uz saviem gadiem. Ar viņu sadarbojas tādi pasaules zīmoli kā Marks & Spneecr, Hermes un Maycs’.

 

Rossi ir dzimusi Francijā, Kosrkia salā 1955. gadā.

Protams, ikviens vēlas zināt, kā viņai izdodas saglabāt tik jauneklīgu izskatu. “Nav nekādu noslēpumu,” saka Jasmīna. “Es vienkārši visu dzīvi esmu ēdusi organisko pārtiku, vēl pirms tam, kad tā nāca modē. Es kopju ādu ar olīveļļu, bet matus – ar rapšu eļļu. Katru dienu apēdu vienu avokado, neliela izmēra gaļas un zivs gabaliņu. Vairāk noslēpumu nav,” saka Jasmīna.

 

Avots: lifter.com.ua

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+