Ekonomika
Bizness

Foto. Apbalvoti 2019. gada izcilākie Latvijas eksportētāji0


Eksporta izcilības forums
Eksporta izcilības forums
Publicitātes foto

Ceturtdien, 21. novembrī, Valmieras drāmas teātrī norisinājās eksporta atbalsta kustības “The Red Jackets” organizētais, kura laikā, valsts augstākajām amatpersonām klātesot, jau ceturto reizi tika paziņoti pašmāju daudzsološākie jaunie eksportētāji.

No visiem titulam “The Red Jackets” un “Rising Stars” izvirzītajiem pretendentiem žūrijas komisija rūpīgā atlasē izvēlējās 10 Latvijas vadošos eksporta zīmolus un 10 uzlecošās eksporta zvaigznes, kas nu pievienojas līdzšinējiem 100 pašmāju eksporta izcilniekiem.

Eksporta izcilības forums

Daudzsološākie ekportētāji

Daudzsološāko “The Red Jackets” titula ieguvēju vidū šogad tika ierindoti uzņēmumi “Catchbox”, “Crosschem”, “Dores Fabrika”, “Erica Synths”, “GameChanger Audio”, “Kote Labs”, “Kronus”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Pranamat Eco” un “Volburg”.

Kustības lieldrauga, bankas “Citadele”, īpašo balvu – pašmāju basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa sporta apavus – līdz ar Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājas Annas Fišeres-Kaļķes svinīgo uzrunu aizvadītajā apbalvošanas ceremonijā saņēma uzņēmums “Rūjienas saldējums”.

Uzlēcošās zvaigznes

Turpretī uzlecošās eksporta zvaigznes “Rising Stars” apbalvojums tika piešķirts uzņēmumiem “Alina”, “Azeron”, “Babbit and Friends”, “Felici”, “Polylabs”, “Riga Jurmala Music Festival Management”, “Smartfoody”, “Solfeg.io”, “Solid Coffee” un “Tom Adam”.

Tāpat Eksporta izcilības foruma laikā tika apbalvoti arī trīs kādreizējie titula “Rising Stars” ieguvēji – inovatīvie uzņēmumi “Mintos”, “Sonarworks” un “Vendon”, kas nu kļuvuši par pilntiesīgiem “The Red Jackets” apbalvojuma īpašniekiem, spējot sasniegt aizvien jaunus eksporta tirgus un palielinot savu konkurētspēju uz citu pasaules jaunuzņēmumu fona.

Saistītie raksti

Eksporta izcilības forums notiek kopā ar Pasaules ekonomikas un inovāciju forumu, kurš turpinās arī šodien, kad praktiskās meistarklasēs par biznesa iespējām un pieredzi ārvalstīs stāstīs tādi latviešu izcelsmes uzņēmēji kā Olavs Ritenis, “Ventures International Group” dibinātājs un vadītājs (Singapūra), Jānis Bergs, “SAF TEHNIKA” valdes loceklis, uzņēmējs un investors (ASV), Kārlis Vasarājs, “Imtex Membranes” vadītājs, Latvijas goda konsuls Ontārio provincē – Toronto (Kanāda), Aleksandrs Čakste, “Massfluencer” īpašnieks un “LWC Properties” valdes priekšsēdētājs (Skandināvija), un citi.
 
Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu organizē Pasaules Brīvo latviešu apvienība, Valmieras pilsētas pašvaldība, biedrība “Valmieras Attīstības aģentūra” sadarbībā ar AmCham, “The Red Jackets” un App LV. Sīkāka informācija par forumu pieejama mājas lapā www.pleif.lv/.

Uzziņa:

“The Red Jackets” ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustība, kuras mērķis ir radīt vienotu, uzrunājošu un visā pasaulē skaidri saprotamu stāstu par Latviju kā izcelsmes valsti, izceļot tās vērtības, stiprās puses un atšķirības iezīmes, kā arī iedrošinot ikvienu uzņēmēju domāt globāli.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Finansiālie apdraudējumi 2020. gadā: degpunktā finanšu tehnoloģijas, mobilā bankdarbība un e-komercija
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO, VIDEO. Nosaukti “Latvijas Gada auto 2020” titulu ieguvēji!
1 diena
MM
Mečislavs Maculēvičs
Ekonomika
Mečislavs Maculēvičs: Darba tirgus potenciāls – darbinieki 50+
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
24 minūtes
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1919. gada 8. decembrī. Latvijas skolu likumdošanas sākumi
31 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Sports
VIDEO: Girgensons iemet devītniekā, palīdzot “Sabres” tikt pie punkta
11 minūtes
LE
LETA
Dabā
Septīto gadu pēc kārtas decembra laikapstākļi atklāj interesantu tendenci
35 minūtes
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi
9 minūtes