Ekonomika
Bizness

Izsludināta pieteikšanās uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”0


Uzlecošo eksporta zvaigžņu konkurss “Rising Stars”
Uzlecošo eksporta zvaigžņu konkurss “Rising Stars”
Publicitātes foto

Turpinot pirms vairāk nekā sešiem gadiem aizsākto iniciatīvu, eksporta atbalsta kustība “The Red Jackets” izsludinājusi pieteikšanos uzlecošo eksporta zvaigžņu konkursam “Rising Stars”, kurā aicināti piedalīties pašmāju jaunie eksportētāji.

Izraudzīsies 10 labākos

No visiem pieteikumiem žūrijas komisija izvēlēsies 10 daudzsološākos finālistus, kas jau šoruden tiks paziņoti svinīgajā “Eksporta Izcilības foruma” apbalvošanas ceremonijā, pievienojoties tādiem iepriekš godalgotiem uzņēmumiem kā “Infogr.am”, “Brain Games”, “Mintos”, “Nordigen”, “Edurio” un citiem.

Uzlecošo eksporta zvaigžņu konkurss “Rising Stars”
Publicitātes foto

Uz “Rising Stars” nomināciju var pretendēt jebkurš radošais un tehnoloģiskais uzņēmums, kas eksportē savas preces vai pakalpojumus ārzemju patērētājiem, taču vēl nav sasniedzis 1 miljonu eiro apgrozījumu.

“The Red Jackets” kustība jau kopš tās dibināšanas pirmsākumiem pārstāv ideju, ka, atbalstot jaunos eksportētājus, tiek radīta iedvesma arī citiem pašmāju uzņēmējiem.

Dalība konkursā solis uz izaugsmi

Kustības dibinātāji ir pārliecināti, ka Latvijā ir daudz dinamisku, ambiciozu un drosmīgu uzņēmumu, kas spējuši sevi pieteikt tuvos un tālos eksporta tirgos, demonstrē izcilu uzņēmējdarbības piemēru un pierāda, ka enerģijai un entuziasmam ir ļoti liela loma veiksmīgā biznesa attīstībā.

“Rising Stars” konkurss ir būtisks solis ceļā uz zīmola tālāku izaugsmi, un šī titula ieguvēji jau gadiem ir Latvijas ekonomikas inovāciju un radošuma spogulis, kas godam nes valsts vārdu pasaulē.

Uzlecošo eksporta zvaigžņu konkurss “Rising Stars”
Publicitātes foto

“Saņemt “Rising Stars” titulu zīmolam “One Wolf” bija patiesi liels pagodinājums un motivējošs dzinulis turpināt iesākto un sasniegt aizvien jaunas virsotnes. Ir ļoti vērtīgi apzināties, ka katra titulētā uzņēmēja darbs tiek novērtēts ne tikai no klientu, bet arī no zinošu un ļoti pieredzējušu nozares profesionāļu puses. Turklāt tā ir arī neatsverama atbalsta platforma pēc konkursa norises, kas uzņēmējiem piedāvā iespēju paplašināt savu eksporta partnera loku,” komentē zīmola “One Wolf” dibinātāja un “Rising Stars” titula ieguvēja 2017.gadā Agnese Narņicka.

“Banka Citadele pieņēma lēmumu kļūt par “The Red Jackets” kustības lieldraugu, jo abi ejam uz vienu mērķi – stiprināt eksportējošos uzņēmumus. Mēs strādājam, lai Latvijas uzņēmumiem sniegtu nepieciešamo atbalstu attīstībai un izaugsmei. Citadelē mēs zinām, cik svarīgi īstajā brīdī būt blakus un sniegt vairāk iespēju biznesam, tāpēc aicinām uzņēmējus izmantot katru iespēju izcelt savus pasākumus, būt drosmīgiem un pieteikt savu nomināciju “Rising Stars” konkursam,” stāsta bankas “Citadele” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis.

“Lielākais ieguvums no dalības “Rising Stars” konkursā ir būšana starp “savējiem” jeb līdzīgi domājošiem jaunajiem uzņēmējiem. Tā ir iespēja iepazīt citas pieredzes un biznesa attīstības modeļus. “Rising stars” titula ieguvējiem tas ir liels gods tikt uzņemtiem lielo spēlētāju līgā un paver plašas iespējas, ko īstenot ar vēl lielāku sparu un motivāciju,” papildina zīmola Ette-Tete līdzdibinātāja un titula “Rising Stars” ieguvēja 2017.gadā Linda Riekstiņa-Šnore.

Pieteikties “Rising Stars” konkursam iespējams, aizpildot tiešsaistes anketu līdz 1. oktobrim: https://ej.uz/RisingStars2019. 25 žūrijas izvēlētie uzņēmumi tiks aicināti sevi prezentēt klātienē konkursa ekspertu panelim, savukārt 10 daudzsološākie no tiem 21. novembrī saņems prestižo “Rising Stars” titulu un tiks pozicionēti kā uzlecošās Latvijas eksporta zvaigznes.

Uzziņa:
“The Red Jackets” ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta kustība, kuras mērķis ir radīt vienotu, uzrunājošu un visā pasaulē skaidri saprotamu stāstu par Latviju kā izcelsmes valsti, izceļot tās vērtības, stiprās puses un atšķirības iezīmes, kā arī iedrošinot ikvienu uzņēmēju domāt globāli.

Kopš 2013. gada kustība ir apkopojusi 100 izcilākos eksporta zīmolus un izdevusi jau trīs “Treasures of Latvia” grāmatas. Latvijas labāko eksporta zīmolu titulu “The Red Jackets” ir saņēmuši 70 Latvijas uzņēmumi, bet “The Rising Stars” jeb uzlecošo eksporta zvaigžņu titulu — 30 uzņēmumi. Kustības dibinātāji ir uzņēmumi “Gateway&Partners” un “DDB Latvija”, bet tās kodolu veido Inese Andersone, Andris Rubīns un Līva Stūrmane. “The Red Jackets” un Latvijas eksporta izcilniekus atbalsta lieldraugs banka “Citadele”, kā arī “ALTUM”, “EcoBaltia” un “BDO Latvia”.

Papildu informācija:
Līva Stūrmane
Kustība “The Red Jackets” 
+371 29265627

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ekonomika
Izvairīšanās un nerunāšana nepasargā – apdrošināšana gan. “Swebank” pētījumā atklāj, vai esam parūpējušies par saviem tuviniekiem
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Bankas prezidenta vietnieka amatā rosina apstiprināt Māri Kāli
1 diena
Raivis Šveicars
Ekonomika
Lidojam vairāk, bet vai “Zaļais kurss” neapcirtīs spārnus?
1 diena

Lasītākie raksti

SM
Signe Mengote
Latvijā
Mobings skolas laikā traumējis, nevis norūdījis. Stāsti par sekām, ko izjūt joprojām 2
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
KARTE. Novados reģistrē elektrotīkla bojājumus
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Indulis Zālīte: Kam bija izdevīga “čekas maisu” publicēšana? 2
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Glābējiem ziņo par vēja nolauztiem kokiem un bojātiem jumtiem
13 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers pirms Bulgārijas sastāvu nemaina
9 stundas