Kultūra
Mūzika

FOTO: Atklāts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”1

Publicitātes foto

Ar krāšņu koncertu un prominencēm Dzintaru koncertzālē ceturtdien sāceis mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”.

Festivāla otrās dienas apmeklētājiem būs unikāla iespēja dzirdēt grupu “Nirvana”, “Queen” un “Led Zeppelin” roka hitus Krievijas pianista, virtuoza Daniila Krāmera un Antona Rumjanceva džeza kvarteta izpildījumā. Savukārt klasiskās mūzikas cienītāji varēs baudīt īpašu stundas koncertu Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, ko izpildīs mākslinieks Gorans Bregovičs.

“Galā Galante” koncerts plānots 12.augustā, un tajā klausītājiem būs iespēja uz vienas skatuves dzirdēt muzikālo kolektīvu “Tenoru Trio”; Latvijas kontrtenoru Sergeju Jēgeru, Intaru Busuli, mecosoprānu Oļesju Petrovu no Krievijas un Krāmeru. Kā īpašais viesis koncertā uzstāsies Vīnes operas solists, Austrijas baritons Martins Ahrainer, kā arī itāļu dziedātājs Džovanni Kostello, kurš uzstāsies arī ar solo koncertu 14. augustā.

Savukārt 15.augustā Jūrmalā norisināsies muzikālā trio “Trio Paris Royale” un tā solista, vijolnieka Baptista Pavlika koncerts. Mākslinieks savulaik ir uzstājies kopā ar Selīnu Dionu un Robiju Viljamsu, kā arī spēlējis Romas pāvesta Benedikta XVI atvadu koncertā Vatikānā.

LA.lv