Ekonomika
Bizness

FOTO: Investējot pusmiljonu eiro, atver trešo rekonstruēto “Maxima” veikalu0


Šomēnes rekonstruēts jau trešais “Maxima” veikals.
Šomēnes rekonstruēts jau trešais “Maxima” veikals.
Publicitātes foto

Ceturtdien, 28. novembrī, pēc rekonstrukcijas durvis svinīgi vēra “Maxima X” veikals Lidoņu ielā 3, Rīgā. Veikala pārbūvē un modernizācijā “Maxima Latvija” ir investējusi aptuveni pusmiljonu eiro, būtiski uzlabojot iepirkšanās un darba vidi 606 kvadrātmetru lielajā veikalā.

Rekonstrukcijas projekta laikā ir veikta veikala fasādes atjaunošana, būtiski uzlabota ēkas energoefektivitāte, veicot jumta siltināšanas darbus, un sakārtota ventilācijas sistēma, lai nodrošinātu atbilstošu mikroklimatu visās veikala telpās.

Tāpat veiktas arī būtiskas investīcijas veikala tirdzniecības zāles modernizēšanā, pielāgojot to mūsdienu iepirkšanās paradumiem un augstajām pircēju prasībām.

“”Maxima X” veikals Lidoņu ielā līdzās aktīvajai Daugavgrīvas ielai , ir ikdienas atbalsts daudzajām apkaimes ģimenēm un ikdienas pirkumiem saspringtas darba dienas dunā. Trīs mēnešu laikā šis veikals ir ieguvis jaunu veidolu, lai darbinieki ar vēl lielāku prieku varētu sagaidīt mūsu klientus,” norāda “Maxima Latvija” valdes loceklis Viktors Troicins.

“Būtiski, ka ar šī veikala atklāšanu turpinām straujo attīstību un maināmies, padarot veikalus arī videi draudzīgākus un energoefektīvākus.”

Pircēju ērtībai “Maxima X” veikala 334 kvadrātmetru plašajā tirdzniecības zālē ir pieejami visi ikdienā nepieciešamākie pārtikas un sadzīves produkti, tostarp “Meistara Markas” gatavo maltīšu klāsts, svaigi dārzeņi un augļi, kā arī virkne citu produktu.

Veikala rekonstrukcijas laikā īpašas rūpes tika veltītas arī darba apstākļu uzlabošanai, kas ļaus 17 veikala darbiniekiem strādāt jaunā, ērtā un modernā darba vidē.

“Maxima X” veikala rekonstrukcija Lidoņu ielā ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā.

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 159 veikaliem Latvijā, no kuriem 127 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un pieci ir “XXX” formāta veikali, kā arī trīs ir “Maxima Express” veikali.

Šogad “Maxima” ir kļuvusi arī par elektromobilitātes līderi Ziemeļeiropā, ieviešot ar litija jona akumulatoriem darbināmus krāvējus un videi draudzīgu tehnoloģiju, kas vienkāršo darbinieku ikdienas darbu un padara to krietni ērtāku.

Uzņēmumam ir divi loģistikas centri un interneta pārtikas preču veikals barbora.lv. “Maxima” veikali sortimentā Latvijā ir līdz pat 60 000 produktu.

Saistītie raksti

“Maxima” turpina paplašināt vietējo produktu sortimentu un piegādā tos no lauksaimniekiem, zemniekiem, vidējiem un mazajiem uzņēmumiem, kā arī amatniekiem, kuri atrodas tuvu pircēju dzīvesvietām.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv