Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
24. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Jūrmalas Kūrorta svētkos atklāta vasaras sezona

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 23.maijā, Jūrmalas pilsēta aicināja uz vasaras sezonas atklāšanu Jūrmalas Kūrorta svētkos. Jūrmalniekiem un pilsētas viesiem bija sarūpēta īpaši bagāta pasākumu programma visas dienas garumā. Pirmo reizi vakara svētku koncerti un uguņošana norisinājās pludmalē. Svētku kulminācijā uz skatuves Majoru pludmalē uzstājās grupa “Instrumenti”, un koncerts noslēdzās ar uguņošanas šovu. Visu dienu darbojās svētku tirdziņš, restorānu degustācijas, koncerti Horna dārzā un atvērto durvju diena Jūrmalas pilsētas muzejos un iestādēs, tostarp arī nupat restaurētajā Dzintaru slēgtajā koncertzālē un jaunajā Jūrmalas mākslas skolā. Bērniem Dzintaru mežaparkā bija sarūpētas radošās darbnīcas, koncerti, teātra izrādes un aktīvās atpūtas norises.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+