Tehnika
Tehnoloģijas

FOTO: Kā ļaudis izklaidējas mūsdienu tehnoloģiju festivālā “HyperTown Riga”0

Publicitātes foto – Māris Lazdāns

Šajā nedēļas nogalē izstāžu centru “Ķīpsala” pārņēmuši droni, roboti, “lazertag” spēles, simulatori, e-sprots un vēl neredzēts kospleja jeb pasaules populārāko fantāzijas tēlu šovs. Cilvēki jau no paša rīta plūda uz festivāla teritoriju, lai uz savas ādas baudītu elpu aizraujošās izklaides un jaunākās paaudzes inovācijas, informē festivāla rīkotājs Jānis Dzērve.

Festivāls “HyperTown Riga” parūpējies par patiešām neaizmirstamu pieredzi gan bērniem un jauniešiem, gan viņu vecākiem – apmeklētāji varēja kontrolēt un pat uzbūvēt robotu, uz jaudīga datora ar augstāko izšķirtspēju spēlēt savu iecienītāko videospēli, vadīt sacīkšu dronu, izmēģināt ar hidrauliku aprīkotu drifta un rallija simulatoru, kā arī mesties citos tikpat drosmīgos piedzīvojumos.

Tāpat starts tika dots pirmajām “Baltijas eSporta līgas” finālspēlēm, bet īpašu sajūsmu izpelnījās kospleja šovs, kurā vairāk nekā 70 Baltijas valstu mākslinieki sacentās par krāšņāko tērpu un priekšnesumu. Kosplejs ir skatuves māksla, kuras dalībnieki paši rada tērpus, pārtopot par filmu, grāmatu vai videospēļu varoņiem, kā arī atdarina kādu ainu no šī tēla virtuālās dzīves. Festivāla aktivitātes visiem interesentiem būs pieejamas arī rīt, 27. maijā.

“HyperTown Riga” ir divu dienu urbānās kultūras un e-sporta festivāls, kas no 26. līdz 27. maijam Rīgā, izstāžu hallē Ķīpsala, pulcēs Baltijas izcilākās e-sporta komandas, kospleja, grafiti, videospēļu izstrādes, strīminga un citus tik aktuālās moderno tehnoloģiju un izklaides jomas pārstāvjus.

Festivālu iecerēts rīkot visās trīs Baltijas valstu galvaspilsētās – 2018. gada maijā Rīgā, bet pēc tam arī Tallinā un Viļņā. “HyperTown Riga” rīko viena no vadošajām e-sporta organizācijām Baltijā “Goexanimo” kopā ar tehnoloģiju un izklaides uzņēmumu “Lattelecom” un sadarbībā ar “Samsung”, “MSI”, “HP Omen”.

Galerijas nosaukums
LA.lv