Latvijā
Sabiedrība

Mafra saimniekus vairs negaida: kāda suņa stāsts pēc ģimenes traģēdijas0

Foto no Ulubele sociālo tīklu kontiem

Lielā, skaistā 10 gadus vecā Mafra patversmē negaida savus saimniekus. Mafra zina, ka viņi neatnāks nekad, par kāda suņa likteni sīkāk pastāsta dzīvnieku draugi no patversmes “Ulubele”.

Mājas mīluļa acu priekšā notikusi traģēdija – nodega saimnieku māja Garkalnē un bojā gāja ģimene, kā arī mājās zem jumta mītošie divi mājdzīvnieki. Marfa dzīvoja suņu būdā sētā.

Kad viņa jūt, ka grasos iet prom, Mafra smagi uzliek siltu ķepu uz kājas un mēmi lūdz: „Neaizej.” Un ir grūti aiziet. Un grūti atrast mierinājuma vārdus. Jo muļķīgi teikt – viss būs labi, gan jau pāries, aizmirsīsies. Šobrīd ir sajūta, ka dziedēt var tikai mierinoša un iedrošinoša cilvēciska klātbūtne, kopīgi ikdienas sīkumi, silts drauga plecs, kuru vienkārši labi sajust. Viņai šobrīd to vajag visvairāk.

Kopš traģiskā ugunsgrēka Garkalnē pagājis mēnesis un nu ir skaidrs, ka radinieku lokā Mafrai jaunas mājas nebūs, informē patversme.

“Lūdzu netiesāsim radiniekus, kuri neņem Mafru pie sevis – nedod Dievs piedzīvot tādu traģēdiju un tikt pāri notikušajam. Mūsu uzdevums un lūgums – palīdzēt pārdzīvot šo traģēdiju Mafrai. Jo viņa nu ir Ulubeles aizgādībā. Visu mūsu aizgādībā,” lūdz dzīvnieku draugi.

“Ulubele” aicina arī tāpat vien braukt uz patversmi un parunāties ar Mafru, atbalstīt viņas uzturēšanos patversmē – arī “Ulubeles” izveidotās Senioru programmas ietvaros!

LA.lv