Ekonomika
Bizness

FOTO: Pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas durvis ver trīs “Maxima” veikali0

Publicitātes foto

Šodien, 11. aprīlī, durvis vēra trīs “Maxima Latvija” veikali – Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 26, Dagdā – Daugavpils ielā 8a un Iecavā – Rīgas ielā 27.

Veikalu atklāšanas pulcēja vairākus simtus vietējo iedzīvotāju, kuriem turpmāk būs iespēja gūt ērtas un mūsdienīgas iepirkšanās pieredzi.

Kopējās investīcijas sastāda gandrīz 2 miljonus eiro, 753 000 eiro novirzot Dagdai, 745 000 eiro Rēzeknei un 450 000 eiro Iecavai.

Pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas darbiem “Maxima X” veikali pircējus sagaidīs ar jaunākajām iepirkšanās tendencēm atbilstošu telpu plānojumu un interjeru, pārdomātu preču sortimentu, kā arī videi draudzīgiem, mūsdienīgiem inženierkomunikāciju risinājumiem.

"Maxima" atklāj trīs veikalus
“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka jaunatvērtie veikali nodrošinās ērtākus apstākļus veikalu 83 darbiniekiem.

“Maxima Latvija” šogad būtiski izvērš mazo veikalu tīklu visā valstī.

“Tādēļ arī šie trīs veikali ir nedaudz atšķirīgi. Ja iecavniekiem būs iespēja izmantot četras jaunas pašapkalpošanās kases, tad Dagdā vairāk nekā par trešdaļu esam paplašinājuši tirdzniecības zāli, savukārt Rēzeknē īpaši domājām par ēkas energoefektivitāti,” stāsta K. Aboltiņa.

Šodien atklāto veikalu rekonstrukcijas ilga trīs mēnešus.

Veikalos ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādot jaunu ventilācijas iekārtu, kas nodrošina patīkamu mikroklimatu, kā arī uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums.

Šo veikalu atvēršana ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

Saistītie raksti

“Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 165 veikaliem Latvijā, no kuriem 129 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī pieci ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv