Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Sākas vietējo cukīni, ziedkāpostu, ķirbju un kolrābju sezona

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākoties sezonai, veikalos dārzeņu piedāvājums tiek papildināts ar Latvijā audzētajiem dzeltenajiem cukīni, gaišajiem un violetajiem ziedkāpostiem, ķirbjiem un kolrābjiem.

“Pašmāju ķirbjaugi, ko iegādājamies no zemnieku saimniecības “Dārzi” un “Bračas”, veikalos “Elvi” ir nopērkami kopš 7.augusta,” informē veikalu tīkla komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Šobrīd veikalos “Elvi” dārzeņu, ogu un zaļumu segmentā 44% ir Latvijā audzēti labumi, kas ir jau pieminētie dzeltenie cukīni, gaišie un violetie ziedkāposti, ķirbji, kolrābji, kā arī tomāti, garie gurķi, baltie redīsi, kabači, Ķīnas kāposti, kāposti, sīpoli, jaunie kartupeļi, krūmmellenes, avenes, dažādu šķirņu salāti, zaļie lociņi, baziliks un piparmētra podiņos. “Laikapstākļiem kļūstot arvien saulainākiem, Latvijā audzētu dārzeņu un augļu piedāvājums kļūs arvien daudzveidīgāks,” papildina Vārtukapteine.

Lai nodrošinātu pircējus ar svaigiem un kvalitatīviem Latvijas dārzeņiem, ogām un zaļumiem tādā apjomā, kas atbilst pieprasījumam, veikali sadarbojas ar vairākām zemnieku saimniecībām: Bračas, Dārzi, Kliģēni, EKO Getliņi, Mežvidi, Baltiņi, Baltpēteri, Roņi, Letis, Lekšas u.c. “Ar dažām zemnieku saimniecībām ir izveidojušas jau stabilas un ilggadējas biznesa attiecības, tomēr vienmēr esam atvērti arī jaunai sadarbībai ar pašmāju ražotājiem un lauksaimniekiem,” atzīmē Vārtukapteine.

“Elvi” ir franšīze, kas vieno jau 53 Latvijas mazumtirgotāju – franšīzes ņēmēju -, kam pieder vairāk nekā 150 veikalu visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+