Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. novembris, 2013
Drukāt

Foto: Salaspilī atklāta jaunā sporta halle

Foto: Edijs Pālens, LETAFoto: Edijs Pālens, LETA

Salaspils sporta halles atklāšanas svētki.

Sestdien Salaspilī notika jaunbūvētās sporta halles atklāšanas svētki,  vēsta LETA.

Salaspils sporta halle atrodas Salaspilī, Smilšu ielā 1. Tajā izveidota sporta komandas lielā zāle ar Kanādas kļavas grīdas segumu, kā arī aerobikas un austrumu cīņu zāle, trenažieru zāle un sauna. Halles otrajā stāvā ikviens interesents varēs bez maksas izmantot galda spēļu zonu, kur būs modernas un arī klasiskās spēles – novuss, galda teniss un citas.

Salaspils halles būvniecībā ieguldīts 3,1 miljons latu, ēku būvējusi SIA “Re&Re”. Salaspils novada domē norādīja, ka būvdarbu laikā radies 28 000 latu ietaupījums, ko izlietos nama iekārtošanai un aprīkojuma iegādei.

Jau ziņots, ka par jaunās pašvaldības iestādes “Salaspils sporta nams” direktoru iecelts pasaules čempions Ašihara karatē Vitālijs Berezņevs.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+