Latvijā
Rīga

FOTO: Tramvaja vietā uz Mežaparku tagad ar 11 T. autobusu0

Foto: Valdis Semjonovs

Lai nodrošinātu pasažieru pārvadājumus slēgtā 11.tramvaja maršrutā, kopš sestdienas, 18.maija, sācis kursēt 11T.autobuss “Abrenes iela-Mežaparks”, vēsta “Rīgas satiksme”.

11T.maršruta autobusi kursē no Abrenes ielas pa Abrenes ielu, Dzirnavu ielu, Satekles ielu, Merķeļa ielu, Krišjāņa Barona ielu, Matīsa ielu, Miera ielu, Brasas pārvadu, Gaujas ielu, Ķīšezera ielu, Kokneses prospektu, Meža prospektu, Ezermalas ielu līdz galapunktam “Saules dārzs”.

No galapunkta “Saules dārzs” autobuss kursē pa Ezermalas ielu, Meža prospektu, Kokneses prospektu, Ķīšezera ielu, Gaujas ielu, Brasas pārvadu, Miera ielu, Matīsa ielu, Krišjāņa Barona ielu, Raiņa bulvāri, Satekles ielu, Dzirnavu ielu, Abrenes ielu līdz galapunktam “Abrenes iela”.

Foto: Valdis Semjonovs

Pasažieri, kuri iegādājušies mēneša biļetes 11.tramvaja maršrutam, tās var lietot 11T.autobusa maršrutā.

SIA “Rīgas satiksme” pasažieri, kuri iepriekš iegādājušies mēneša biļeti 11.tramvaja maršrutam, to var izmantot citos arī maršrutos līdz Ausekļa ielai, informē “Rīgas satiksmē”.

Pasažieri ar mēneša biļeti 11.tramvaja maršrutam, nereģistrējot braucienu, var izmantot arī 5. un 7.tramvaja, 1. un 19.trolejbusa, kā arī 2., 20., un 24.autobusa maršrutu līdz pieturvietai “Dzirnavu iela”.

Tāpat pasažieri 11.maršruta tramvaja mēneša biļeti var lietot 11T.autobusa maršrutā.

Jau vēstīts, ka Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) licis nekavējoties, jau no piektdienas, slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu, vēstīja aģentūra LETA.

Piektdien sanāksmē ar Valsts policiju un Būvniecības valsts kontroles biroju nolemts noteikt ierobežojumu, ka pār tiltu nevar kursēt transports virs 30 tonnām.

Tā kā “Rīgas satiksmes” zemās grīdas tramvaji šo svaru pārsniedzot, pagaidām nolemts tramvaju kustību slēgt.

Foto: Valdis Semjonovs

LA.lv