×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

FOTO+VIDEO: Kungu komanda satriec, “Mana dziesma” noslēgumā uzvarot ar 26:13 (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien LTV1 ēterā izskanēja pēdējā muzikālā spēle “Mana dziesma”, kurā ar 26 pret 13 uzvarēja kungi – Kaspars Zemītis, Gundars Rēders un Artis Robežnieks, taču sešu spēļu kopvērtējumā dāmas ir pierādījušas, ka ir labākas Maestro daiļrades pazinējas, LA.lv uzzināja LTV.

Sešus svētdienu vakarus Intars Rešetins un Dagmāra Legante ir izaicinājuši sabiedrībā pazīstamu cilvēkus pārbaudīt savas zināšanas, veiklību un atjautību dažādos uzdevumos par un ap Maestro Raimonda Paula radīto mūziku. Uzdevumos sarežģītākais – atcerēties pareizo dziesmas nosaukumu.

Rezultāti bijuši dažādi – gan pārsteidzoši labi, gan pārsteidzoši slikti. Ir uzstādīti dažādi spēles rekordi un antirekordi, ir dzirdētas neticamas dziesmu nosaukumu variācijas, bet visam pāri vienmēr ir bijusi draudzība un pozitīvas emocijas gan spēles spēlētājiem, gan skatītājiem pie TV ekrāniem.

Pēdējā “Mana dziesma” muzikālā spēle pagāja ļoti draudzīgā un pozitīvā atmosfērā. Kungi apliecināja savu galantumu un pēc pirmā uzdevuma dāmām dāvāja ziedus, taču nepadevās viņu valdzinājumam un spēles laikā cītīgi krāja punktus. Ātras, precīzas atbildes uz Intara un Dagmāras uzdotajiem jautājumiem sekoja viena otrai, palielinot pārsvaru pār dāmām. Arī dzelžainā Gundara Rēdera loģika, Kaspara Zemīša un Arta Robežnieka novērošanas prasmes un, iespējams, arī intuīcija un kripatiņa veiksmes, kungiem palīdzēja nopelnīt trīs punktus arī spēlē “Kā dziesma tā ir?”. Redzot, ka viņi nosaukuši pareizās dziesmu īpašnieces, kungu sejās bija redzams neviltots pārsteigums. Dāmas zaudējumu uzņēma ar smaidu un atzina kungu pārākumu šai spēlē.

Īstu muzikālu baidījumu sagādāja akustisko ģitāristu trio “AG3’o”, kurā apvienojušies trīs savas paaudzes izcilākie ģitāristi – Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš. Viņi izpildīja Raimonda Paula dziesmu “Lai tik līst”, kura trio izpildījumā ieguva pilnīgi jaunas krāsas.

http://replay.lsm.lv/lv/raidijums/ltv/ltv1886/mana-dziesma/

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bija jautri. Tagad mazliet pietrūks. Ļoti patika Daumanta Kalniņa (ja nemaldos) skaistā un skanīgā balss (tirpiņas skrēja pa kauliem, klausoties). Paldies! Vairāk vajadzētu cildināt Maestro devumu, tik daudz brīnišķīgu dziesmu devis Latvijai! Paldies!

Draugiem Facebook Twitter Google+