×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
2. februāris, 2012
Drukāt

Francijas prezidenta amata kandidātu apber miltiem

fransua

Kāda sieviete ar miltu maisu iemetusi sociālistu partijas Francijas prezidenta amata kandidātam Fransuā Olandam, kamēr viņš kāda priekšvēlēšanu pasākuma laikā uzrunāja Parīzes iedzīvotājus.

Olanda miesassargi nekavējoties devušies aizstāvēt politiķi, bet sievieti, turēdami aiz rokām un kājām, iznesuši no pasākuma norises telpas, informē raidsabiedrība BBC. Tikmēr Olands, pilnībā apbērts miltiem, mierīgi stāvējis uz skatuves un noraudzījies kā sieviete, kura identificēta kā Klēra, tiek iznesta ārā.

Pirms Olandam iemetusi ar miltu maisu, politiķa nelabvēle vēl izsaukusies, ka viņai esot “liegts taisnīgums” un ka “viņu Lillē sociālisti esot neslaktējuši”, raksta avīze “Le Figaro”. Pēc notikušā Olands saglabāja vēsu prātu: “Ir arī citi veidi kā cilvēkiem paust savu neapmierinātību. Vienmēr esmu atvērts dialogam.”

Francijas prezidenta vēlēšanu pirmā kārta notiks 22. aprīlī. Pagaidām sabiedriskās domas aptaujas rāda, ka tajā uzvarēs Olands, iegūstot 31 procentu balsu, un otrajā kārtā sacentīsies ar pašreizējo Francijas prezidentu Nikolā Sarkozī, par kuru, saskaņā ar aptaujas rezultātiem, pirmajā kārtā esot gatavi balsot 23,5 procenti franču.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+