×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

Franču skolotājs melojis par uzbrukumu, kurā piesaukta “Islāma valsts” (5)

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Parīzes piepilsētas skolotājs, kas pirmdienas rītā paziņoja, ka viņam ar papīra nazi un šķērēm uzbrucis vīrietis, kurš esot atsaucies uz teroristu grupējumu “Islāma valsts”, vēlāk ir atzinies melos, paziņojuši izmeklētāji.

Pēc viņu teiktā, 45 gadus vecais Oberviljē skolas skolotājs savainojis sevi pats un tiek nopratināts, lai saprastu, kādēļ viņš melojis.

Kā skolotājs iepriekš stāstīja tiesībsargāšanas iestāžu darbiniekiem, viņam esot uzbrukts brīdī, kad viņš klasē viens gatavojies mācību stundai. Uzbrucējs, kura seju segusi slēpotāju maska, esot ieradies skolā bez ieročiem un izmantojis pirmo, kas pagadījies pa rokai, kliedzot: “Tā ir “Islāma valsts”, tas ir brīdinājums!”.

Skolotājs tika nogādāts slimnīcā ar seklām brūcēm sānos un kaklā, un viņa dzīvībai briesmas nedraud.

Reaģējot uz šo incidentu, Oberviljē apmeklēja izglītības ministre Nažata Valo-Belkasema, solot pastiprināt drošības pasākumus Francijas skolās.

“Islāma valsts” novembrī aicināja savus sekotājus nogalināt Francijas skolotājus par sekulārisma mācīšanu un “atklātu karošanu pret musulmaņu ģimeni”. Grupējums nodēvēja skolotājus par “Allāha ienaidniekiem” un paziņoja, ka izglītība Francijā ir propagandas līdzeklis, kas tiek izmantots, lai uzspiestu samaitātu domāšanu.

Francija joprojām nav atguvusies no 13. un 14.novembrī notikušajiem teroraktiem Parīzē, kur tika nogalināti 130 cilvēki. Atbildību par šiem uzbrukumiem uzņēmās “Islāma valsts”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Viņiem laikam arī semestra beigas,tad parasti skolotāji ir psihiski nelīdzsvaroti,jo skolēni nāk diedelēt labākas atzīmes,jākārto papīri un vēl pasākumi jāvada

  2. Un par uzbrukumu simulāciju arī uzņēmās atbildību Islama Valsts? Visdrīzāk kāds ir pasūtijis skolotājam, iespējams, lai attaisnotu notiekošo Sīrijā.

  3. Nekādas restorāna spridzināšanas arī NEBIJA !!!
    Viss ir izdomāts ! 🙂

  4. “atzinās” ka pats sev radījis seklas brūces sānos un kaklā…
    Vai bērnu dārzā kādam mēģina iestāstīt ?

Draugiem Facebook Twitter Google+