×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
30. decembris, 2016
Drukāt

Gada kauns. Ušakovs: “Pelnīti piedzeršos!” (28)

Foto LETA/ LA kolāžaFoto LETA/ LA kolāža

Gada nogalē atskatāmies uz dažādiem notikumiem Latvijas dzīvē – par ko jāpriecājas, par ko jākaunas, ar ko jālepojas un ko labāk būtu aizmirst.

“Jau biju samierinājies, ka rezultāts nebūs teicams, jo, taupot līdzekļus, netika veikta ielas pilna rekonstrukcija. Tomēr tik šausmīgu rezultātu nebiju gaidījis,” tā šoruden pabeigto Krišjāņa Barona ielas remontu Rīgā “LA” komentēja topošais pilsētplānotājs Viesturs Krūmiņliepa.

Viņam piekrita daudzi rīdzinieki: zem katras kritikas bija gan darbu plānošana, gan to kvalitāte, gan arī pašlaik redzamais iznākums. Apmierināti nebija arī Rīgas domē, un augustā amatu zaudēja Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Rīgas mērs Nils Ušakovs vēlāk medijiem atzina, cik murgaina bijusi šo remontdarbu organizācija, un pieļāva, ka vienreiz dzīvē piedzersies par to, ka šis posms viņa dzīvē ir beidzies. Tomēr Ušakovs šo apņemšanos pagaidām nav izpildījis un tagad “LA” sola: “Kad pa ziemu un pavasari salabos visus sīkumus un sastādīs vairāk nekā simt koku, 6000 krūmu un vairāk nekā 4000 ziedu stādu, šī būs skaistākā un zaļākā iela Rīgā. Un tad es varēšu izpildīt solīto un pelnīti piedzeršos!”

Mācīties no kļūdām un analizēt savas darbības Barona ielas rekonstrukcijā sola arī būvnieki – uzņēmumi “Binders” un “Ceļu pārvalde”.


Visu 2016. gada Latvijas notikumu apskatu lasi “Latvijas avīzes” 30. decembra numurā vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Priekš kam tas debīlais 18. gadsimta bruģis tur bija vajadzīgs? Lai mašīnas vairāk lūztu? Autoservisu lobēšana??? Tik un tā – vai rekonstruēta vai nerekonstruēta, pa to bruģēto Barona ielu reti kurš brauks, jo neviens negrib kratīties un savu auto lauzt. Tātad labuma nekāda, jo Brīvības, Valdemāra ielā un Čaka-Marijas ielā satiksmes intensitāte atslogota netiks, bet Barona iela stāvēs pustukša tāpat kā līdz šim. Vai tad Latvijā vairs asfaltu neražo???
  Labāk būtu par to naudu Gaisa tiltu paplatinājuši, lai nav visiem katru vakaru un rītu tajā “pudeles kaklā” sastrēgumos jānīkst!!!

 2. Vācies lūdzu projām no Rīgas, jo esi nodarījis daudz posta Rīgai, Latvijai. Tu esi nolaidies virtuves vai ielas kontingenta līmenī apsaukājot valdību, bet pats neko labu Rīgai neesi izdarījis. Tevi slavina, bet pilnīgi aplami. Kurti skaties, tur tevā Rīgā nekārtības. Ko rīdziniekiem maksā viens vienīgs Rīgas namu pārvaldnieks, kas ir nevajadzīgs, parazītisks uzņēmusm, ar dublējošām funkcijām, kas manā skatījumā un arī Valsts kontrols skatījumā – noziegums pret rīdziniekoem, nelietderīga rīdzinieku kabatu tīrīšana. Par tāda uzņēmuma izveidošanu vien, manā skatījumā, tevi no Rīgas bija jāpadzen. Kauns arī par tavu braukāšanu uz Maskavu, ar ko faktiski, kaut netieši kurini naidu pret valdību, Seimu, pret Latvijas valsti. Valdību lamā tāpat kā kaut kāds dzērajs, man liekas. No Rīgas domes pēdējos 8 gadus nevar saņemt nevienu patiesu atbildi uz sūdzībām. Un par kādu kabatas iestādi pataisīji Rīgas pilsētas Īres valdi? Kauns ne jau tikai latviešiem, bet daudzi krievi meklē palīdzību pie opozīcijas deputātiem Rīgā un Saeimā. Kādreiz Īres valdi vadīja Gorba. Icili un godīgi, kas šodien, kauns. Kā skaties, tā korupcija vai nekartības tirgos, Rīgas satiskmē utt. Kr. Barona iela pēc remonta uzburbusi, kauns!.

  • Ne tu viņu ievēlēji, ne tu regulēsi. Sēdi savā hutorā un nevirini pāksti, mūs, rīdziniekus, viss apmierina.

   • rīdzinieks rīdziniekam Atbildēt

    Pats sēdi savā hatonā, lumpeni, un grauz savas semučkas. Es arī esmu rīdzinieks, bet man Ušakovs riebjas. Tāpat kā viņa pārstāvētā Krievija.

  • Mazais krān, esi tik neaptēsts (ar stulbumu tā kā nevajadzētu lepoties!),
   ja nezini pat tik vien kā to, ka Rīgas domes vadību kā deputātus IEVĒL Rīgā dzīvojošie Latvijas pilsoņi!
   2017.gada 3.jūnijā aizvelc savus mīkstos pautus uz Vēlēšanu iecirkni un lūdzu, balso par CITIEM …

 3. … Ja Rīgā ievēlējiet āzi par saimnieku.

 4. Lai nu kuru,bet šito pižiku necienu,tā zaimot valsti,Latviešu valodu,tik atklati un tieši,pat pats Putins tā nav darījis,ka ušaks!!!!!!

 5. Turies,NIL Un dievs Tev palīdzēs

 6. krievnacistam Ušakovam Atbildēt

  Paprasi labāk, lai Arķoms tevi kārtīgi izdrātē.

 7. Un pareizi! Visu cieņu Nilam! Katram ir tiesības darīt ko vēlas brīvajā laikā! Dzert vai dziedāt..Laimīgu jauno gadu Nil! Spēku vēlu izturēt..

 8. Mēsls – Rīgas

 9. Bet kuram vēl bija Eiropas savienības nauda?

 10. Viņš ir visu laiku labākais Rīgas mērs! Lai veselība un veiksme pavada Nilu Jaunajā gadā!

 11. kirilica grafists, pirms kādu māci vai kritizē, parādi savu, ja tev ir, sertifikātu ”Ideāls”!!!

 12. apsveicu usakovu jaunaja gadaturies tu esi malacis laitev un tavai gimenei laba veseliba

 13. Labāk būtu padomājuši,kāpēc Latvijā pat kārtīgu bruģa licēju pašlaik ļoti grūti atrast.

 14. Ar piedzeršanās nepietiks, lai nomazgātu šo kauna traipu. Taisnīgi būtu atkāpties no amata.

 15. tu meklē , šeit nav pakalpojumu birojs , kur var uzzināt , kad un kas celts vai nojaukts

 16. Izskatījās gan ka tur no Bindera un CP nebija ne vēsts, paskats bija, ka ar tīkliem saķerti lauku puikas nospeķotās pufaikās, kas neko nesaprot no bruģa, sadzīti Rīgas Baronielā, kaut ko mēģināja uzbūvēt. Kā nu sanāca, jāņem par labu, puikiņas jau arī neko lielu nenopelnīja, nauda aizplūda ģenerāļiem kabatās.

 17. Šim pasākumam, cerams, ka tiks nodrošināta tiešraide. Lai visi ir liecinieki, ka vīrs un vārds 🙂

 18. Un ko darīsi, kad izgāzīsies korumpētais kapu tramvaja projekts, apvemsies?

 19. Ja būtu Tokijā un Ušakovam bez izredzēm ar pensijām un augstos amatos.Brinamies vēl sēž domē pa haļavu.

  • Lai nu kuru,bet šito pižiku necienu,tā zaimot valsti,Latviešu valodu,tik atklati un tieši,pat pats Putins tā nav darījis,ka ušaks!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+