×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Gada sasniegumi būvniecībā Latvijā

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Pagājušās nedēļas nogalē tika sumināti labākie inženieri, projektētāji, būvdarbu vadītāji, būvuzraugi un pasūtītāji, kā arī noskaidroti divu konkursu laureāti: “Gada labākā būve Latvijā 2012” un “Gada būvinženieris Latvijā 2012”.

 

Par pagājušā gada labāko jaunbūvi Latvijā atzīta īslaicīgās aizturēšanas vieta Daugavpilī, labāk restaurētā ēka – Marka Rotko Mākslas centrs Daugavpilī, bet nominācijā “Rekonstrukcija” uzvarējusi Tīnūžu sākumskola Ikšķiles novadā. Nominācijā “Inženierbūve” 1. vietu ieguvusi J. Čakstes bulvāra Jelgavā 1. kārtas rekonstrukcija, par labāko publiskās ārtelpas objektu atzīts parka labiekārtojums un Mežaparka brīvdabas estrāde Olainē. Nominācijā “Renovācija” 1. vieta piešķirta ambulatorās veselības aprūpes centra jaunbūvei Ventspilī.

Konkursa “Gada būvinženieris Latvijā 2012” satelītpasākums gada garumā būs ceļojošā fotoizstāde “Unikāli būvkadri jeb Piecas minūtes pirms arhitektūras” ar Ainara Meiera un arī Sarmītes Livdānes fotoattēliem, kas atklāj nozīmīgu ēku būvniecības un konstrukciju aizkulises – gan šokējošas, gan iedvesmojošas, gan apbrīnojamas. Izstāde šonedēļ skatāma Latvijas Arhitektūras muzejā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+