Gagarina kausa Austrumu finālā viss izšķirsies septītajā mačā 0

Čeļabinskas “Traktor” hokejisti otrdien ar 3:2 pārspēja Laura Dārziņa pārstāvēto Kazaņas “Ak Bars” komandu Gagarina kausa Austrumu konferences sestajā fināla spēlē.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā

Sērijā rezultāts kļuva 3:3 un uzvarētājs izšķirsies septītajā mačā pēc divām dienām Kazaņā.

Dārziņš spēlēja nepilnas 15 minūtes, pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes pirmajā periodā, un šo skaitlisko vairākumu izmantoja mājinieku, atklājot spēles rezultātu. “Traktor” spēlē bija vadībā ar 2:0 un 3:1, un spraigā mača galotnē pārsvaru spēja noturēt.

Čeļabinskas hokejisti uzvarējuši divas spēles pēc kārtas un sērijā panākuši izlīdzinājumu.