Latvijā
Politika

TIEŠRAIDE. Debates “Par ko balsot diasporai?”2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels

Šodien plkst.18.30 “LA.lv ” tiešraidē no “Tu jau zini, kur” halles Rīgā vērojamas priekšvēlēšanu debates “Par ko balsot diasporai?”, kuras rīko biedrība “Ar Pasaules pieredzi Latvijā” (“AppLV”).

Diskusijā vienpadsmit politisko spēku pārstāvji spriedīs par diasporas un remigrācijas jautājumiem. Debatēs piedalīsies Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa), Dana Reizniece-Ozola (ZZS), Artuss Kaimiņš (KPV LV), Rihards Kols (NA), Daniels Pavļuts (Attīstībai/Par!), Zanda Lukašēviča-Kalniņa (Jaunā Vienotība), Jānis Bordāns (JKP), Antoņina Ņenaševa (Progresīvie), Ieva Brante (LRA), Irina Bobkova (LKS) un Gints Grābers (NSL). Pasākumu moderēs Arnis Krauze.

Tiešraidi iespējams skatīties šeit un uzdot jautājumus var sociālajos tīklos “Twitter” un “Facebook”, lietojot tēmturi #DiasporasDebates.

“Diaspora vēlēšanās līdz šim piedalījusies samērā kūtri, galvenokārt, minimālās partiju komunikācijas dēļ ar šo sabiedrības daļu. Mēs vēlamies palīdzēt izprast piedāvājumu caur diskusiju, lai diaspora var izlemt par ko balsot”, uzsver “AppLV” valdes priekšsēdētāja Māra Rūse.

Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā” ir uz remigrāciju vērsta organizācija, kas Rīgā rīko ikmēneša stāstu vakarus, kā arī pasākumus reģionos un veido plašu remigrantu tīklu Latvijā. “AppLV” ir politiski neitrāla kustība, kurā gada laikā ir iesaistījušies vairāk nekā 3000 cilvēku – gan tie, kas jau atgriezušies Latvijā un tie, kas to vēlas darīt nākotnē.

LA.lv