Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
16. augusts, 2016
Drukāt

Gaidāmas nopietnas izmaiņas mikrouzņēmumu statusā (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mazie uzņēmēji – kārtējo reformu priekšā. Ekonomikas ministrija izstrādājusi jaunus priekšlikumus mikrouzņēmumu nodokļa režīma reformai. Kad un kā varētu mainīties spēles noteikumi, pēta portāls Skaties.lv.

Pērn valdība piekāpās uzņēmējiem un uz gadu atlika mikrouzņēmēju nodokļa maksātājus skarošās reformas. Tolaik tika izlemts, ka no 2017. gada nodoklis būs nevis 9% kā šobrīd, bet 5% apgrozījuma. Vienlaikus par darbiniekiem būs jāmaksā 75% no minimālajām sociālajām apdrošināšanas iemaksām.

Paralēli Ekonomikas ministrija nākusi klajā ar jauniem reformu plāniem 2018. gadam. Turpmāk mikrouzņēmuma nodoklis paredzēts lielākoties kā laikā terminēta atbalsta forma, nevis kā pastāvīgs nodoklis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Par kādu valsts izaugsmi var runāt ja ptstāvīgi tiek šūpota uzņēmīgu cilvēku vide. Nodokļu politika ir pilnīgi haoutiska un nepredzama. Vai tiešām veidojot šādus apstākļus ierēgņi un likumdevēji nopietni domā par investīcijām , vai kaut vai godīgu nodokļu nomaksu. Izskatās ka šobrid esošie dara visu pēc principa “pēc mums kaut vai plūdi”. Pie visa kāpēc mūsu valstī iereģņiem aug stūlbs un pārliecība. Ka parādoties apgrozījumam automātiski var palielināt nodokļus, vai tiešām šiem guru nav neviena ar makroekonomikas pamatzināšanām.

  2. Izmainas tadas, lai izniicinatu visu, kas vel normals sai valstii palicis.

  3. Man i Laiks laikam aizpisties prom kautkur citur arzemes stradat, neka saprast sho nebeizamo vajpratu!!!!

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+