Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
31. maijs, 2014
Drukāt

“Gandrs” plāno atvērt veikalu Liepājā

Foto-LETAFoto-LETA

Sporta un tūrisma preču tirdzniecības veikals “Gandrs” tikko nosvinējis 25 gadu jubileju, un šogad uzņēmums plāno izdot grāmatu “Latvijas augi”, kuras tapšanai ir veltīti 20 gadi, kā arī atvērt veikalu Liepājā,  stāsta SIA “Gandrs” pārstāvis Edgars Ražinskis.

“Gandru” nodibināja septiņi jauni dabas pētnieki 1989.gada 21.maijā ar nolūku izdot grāmatas par dabu. Uzņēmums tapa kā kooperatīvs laikā, kad retais saprata, kas tie kooperatīvi ir, un bija daudz neskaidrību, ko ar to visu darīt, stāsta Ražinskis.

Viņš norāda, ka poligrāfija joprojām ir viens no “Gandra” darbības veidiem, un šogad ir plānots izdot unikālu grāmatu “Latvijas augi”, kuras tapšanai ir veltīti 20 gadi. Tajā būs atrodama plaša informācija par visiem Latvijā sastopamajiem augiem.

“Uzņēmuma vaibsti pa šiem gadiem ir mainījušies līdz nepazīšanai, tai pašā laikā saglabājot sākotnējās vērtības – mīlestību pret dabu, produktu kvalitāti un klientu apmierinātību,” atklāj Ražinskis.

”Sasniegums ir tas, ka vēl pastāvam un attīstāmies, esam labiekārtojuši arī Hartmaņa muižu un tai piegulošo dārzu, padarot to ne tikai par mūsu darba vietu, bet arī par skaistu vidi, kurā var nodarboties ar klinšu kāpšanas sportu un citām aktīvās atpūtas nodarbēm,” stāsta Ražinskis.

Pie ievērojamākajiem sasniegumiem “Gandra” pastāvēšanas laikā jāpiemin arī interneta enciklopēdijas “latvijasdaba.lv” izveide un nepārtraukta pilnveidošana, tajā var atrast informāciju par 5460 Latvijā sastopamām sugām un 7861 oriģinālu attēlu.

Šogad “Gandrs” vēlas sevi nopietnāk pieteikt pakalpojumu sfērā, piemēram, piedāvājot uzņēmumiem aizraujošus brīvdabas piedzīvojumus gan darbiniekiem, gan klientiem.

“Tāpat veidosim radošas bērnu nometnes un citas ārpustelpu aktivitātes, lai dotu iespēju sabiedrībai lietderīgi pavadīt laiku dabā,” piebilst Ražinskis.

Taču viens no tuvākajiem mērķiem “Gandra” komandai ir beidzot atvērt Liepājas veikalu, kas līdzīgi kā Kalnciema ielas veikals atradīsies vēsturiskā koka ēkā, tāpēc tā izveidei nepieciešams vairāk laika un līdzekļu.

“Gandrs” vēlas sevi arī nopietnāk pierādīt e-komercijas lauciņā, attīstot savu e-veikalu un integrējot mūsdienīgus pārdošanas instrumentus, atklāj Ražinskis.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+