×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. decembris, 2012
Drukāt

Garāžas vārtu pārbūve

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

“Esmu vienā uzņēmumā nopircis paceļamos garāžas vārtus un tagad gribu tajos ierīkot logu un durvis. Vai to var darīt cita firma, kā tas notiek un cik apmēram maksā?” 
Pēteris Jelgavā

 

Veikalos pārdod paceļamos garāžas vārtus ar jau iebūvētiem logiem un durvīm individuālai izmantošanai. Tomēr, ja tas nav izdarīts, nekas nav zaudēts. Arī jau uzstādītos vārtos var izveidot ieeju un ielikt logus, nepieciešams tikai sazināties ar specializētu uzņēmumu, kas veic šo pakalpojumu. Tā var arī nebūt firma, kas durvis pārdeva un uzstādīja, jo vairākiem populārākajiem ražotājiem standarta durvju biezums ir vienāds, jo tie izmanto vienādus alumīnija profilus. Vārtu pārbūvi var veikt uz vietas, turpat pagalmā, tomēr tas ir ķēpīgāk un dārgāk. Labāk 4 – 5 apakšējos posmus noņemt un aizvest uz ražotni, kur darbnīcas apstākļos ar cietmetāla zāģi izņems durvju aili un nostiprinās ar speciālajiem alumīnija profiliem. No izzāģētās daļas izgatavos durvis (standarts: 80 – 90 cm platumā, 200 – 230 cm augstumā), tās samazinot par profilu tiesu. Durvis ievietos vārtu nišā, noblīvēs ar gumijām, piemontēs atslēgas un aizbīdņus. Ja nepieciešams, izzāģēs arī logu un tajā ievietos rāmi ar stikla paketi, no abām pusēm noblīvējot un sakniedējot. Ja labi pacenšas, darbu var paveikt 3 – 4 stundās. Durvju ielikšana izmaksā Ls 210 – 250, logs – ap Ls 20.

– Ja klients vēlas, varam paši aizbraukt, paņemt vārtus, sakārtot, atvest un uzstādīt. Protams, par to būs jāpiemaksā, – brīdina www.vartupasaule.lv vadītājs Andris Kuzņecovs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+