Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. septembris, 2016
Drukāt

Cietušo dzīvokļus apsargā, īpašnieki saņems 370 eiro

Kadri no videoKadri no video

Papildināta ar pēdējo rindkopu.

Šorīt Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis un pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova uz tikšanos aicināja sociālā dienesta vadību un “Alūksnes namu” valdes locekli Armandu Mustu, lai apspriestu sociālās palīdzības iespējas gāzes eksplozijā cietušo Torņa ielas nama iedzīvotāju atbalstam.

Saskaņā ar saistošajiem noteikumiem par sociālo atbalstu ārkārtas situācijā, personai vai ģimenei, pienākas vienreizējs atbalsts līdz 370 eiro apmērā. Par turpmāko sociālo atbalstu nelaimē nonākušajiem tiks lemts izvērtējot zaudējumu apjomu katrā dzīvoklī.

Svētdien iedzīvotājiem tika nodrošināta piekļuve īpašumiem, lai paņemtu pirmās nepieciešamības mantas kā, piemēram, dokumentus un medikamentus. Iedzīvotāji, kam tas bija nepieciešams, tika izmitināti Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas internātā vai “Alūksnes namu” dienesta viesnīcā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Policijas pārstāve Vidzemē stāstīja, ka dzīvokļi pašlaik tiekot apsargāti.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+