Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
27. februāris, 2014
Drukāt

“Gazprom” piedāvā darījumu Lietuvai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas koncerns “Gazprom” Lietuvai piedāvā uz trim gadiem par 20% pazemināt gāzes cenas, tādējādi izlīdzinot visu Baltijas valstu cenu līmeni, bet Lietuvai par to būtu jāatsauc prasības pret “Gazprom” šķīrējtiesā Stokholmā.

Lietuvas premjers Aļģirds Butkevičs šomēnes Sočos uzklausīja “Gazprom” valdes priekšsēdētāja Alekseja Millera un Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva mutiskus piedāvājumus par gāzes cenu samazināšanu, ko Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite tobrīd atzina par “apspriešanas vērtiem”. Taču pagājušās nedēļas nogalē beidzot tika saņemti rakstveida piedāvājumi, un vakar prezidente pēc tikšanās ar premjeru paziņoja, ka tie atšķiras no mutiskajiem un Lietuvai nav pieņemami. Pēc Grībauskaites teiktā, atlaides faktiski tiek piedāvātas uz pašas Lietuvas rēķina.

Pievienot komentāru

Francijas vēlētājus īpaši nesatraucot ES liktenisFrancijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, uzskata Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs
Draugiem Facebook Twitter Google+