×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

Gintera Krumholca izstāde “Kāpēc tu mani nepamodināji?”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 15. novembra līdz 8. decembrim LNMM izstāžu zāles “Arsenāls” Radošajā darbnīcā (2. stāvā, Torņa ielā 1, Vecrīgā) būs skatāma mākslinieka Gintera Krumholca personālizstāde “Kāpēc tu mani nepamodināji?”.
Gintera Krumholca jaunā izstāde “Kāpēc tu mani nepamodināji?” ir konceptuāli vienots, episks vēstījums par mīlestību, laika zūdamību un mirkļa nozīmi. Ar saturisko, formālo un semantisko uzstādījumu mākslinieks savas izstādes apmeklētāju aicina uz eksistenciālu, iekšupvērstu apceri.
Intelektā un subjektīvās asociācijās balstīts vēstījums, kas papildināts ar naturālistiskā kopformā un detaļās izvērstu vizuālo naratīvu, ko izceļ tehniski virtuozs izpildījums, raksturo Gintera Krumholca (dz. 1980) romantizējoši racionālo stilistiku. Laika, darba un materiālie resursi, ko pieprasa viņa izvēlētā radošā metode, liek saprast, ka šajā mākslā nekas nav nejaušs. Arī asprātība, kas uzdzirkstī gan intelektuālās atsaucēs uz laikmetu, kultūru un sabiedrību, gan pašpuiciskā, dumpinieciskā mākslinieka stājā. Rotaļīgi stāstošais sižets autora darbos kontrastē ar izvēlēto tēmu dziļumu un nopietnību, veidojot izteiksmīgas 21. gadsimta filozofijas zīmes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+