Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Glābēji Preiļu novadā palīdz no meža izkļūt divām sievietēm un bērnam

Foto-Stock.hxcngFoto-Stock.hxcng

Braucot ar automašīnu pa mežu, trešdienas vakarā Preiļu novadā iestigušas divas sievietes un bērns, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā ( VUGD).

Braucēji nonākuši nelaimē, jo izvēlējušies maršrutu, atbilstoši GPS navigācijas iekārtas norādēm, kas izrādījušās maldinošas, ievedot viņus neizbraucamos meža ceļos, un automašīna iestigusi uz meža ceļa.

Saprotot, ka neizdosies tiktu laukā no meža pašu spēkiem, sievietes nolēmušas vērsties pēc palīdzības pie glābējiem.

VUGD norādīja, ka parasti dienesta speciālisti nevelk iestigušas automašīnas, taču, ņemot vērā, ka ziņojums saņemts plkst.21.45 un tuvojusies nakts, nolemts palīdzēt un uz notikuma vietu nosūtītas divas VUGD ekipāžas, ar kuru palīdzību automašīna no meža izvilkta.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 35 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bijuši saistīti 13, bet ar glābšanas darbiem – 19 notikumi.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+