Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
28. maijs, 2015
Drukāt

Glābēji Preiļu novadā palīdz no meža izkļūt divām sievietēm un bērnam

Foto-Stock.hxcngFoto-Stock.hxcng

Braucot ar automašīnu pa mežu, trešdienas vakarā Preiļu novadā iestigušas divas sievietes un bērns, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā ( VUGD).

Braucēji nonākuši nelaimē, jo izvēlējušies maršrutu, atbilstoši GPS navigācijas iekārtas norādēm, kas izrādījušās maldinošas, ievedot viņus neizbraucamos meža ceļos, un automašīna iestigusi uz meža ceļa.

Saprotot, ka neizdosies tiktu laukā no meža pašu spēkiem, sievietes nolēmušas vērsties pēc palīdzības pie glābējiem.

VUGD norādīja, ka parasti dienesta speciālisti nevelk iestigušas automašīnas, taču, ņemot vērā, ka ziņojums saņemts plkst.21.45 un tuvojusies nakts, nolemts palīdzēt un uz notikuma vietu nosūtītas divas VUGD ekipāžas, ar kuru palīdzību automašīna no meža izvilkta.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 35 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bijuši saistīti 13, bet ar glābšanas darbiem – 19 notikumi.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+