×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

“Glastik” jaunās ražošanas iekārtās investē 200 000 eiro; plāno dubultot eksportu

Foto-LETAFoto-LETA

Interjera dizaina risinājumu uzņēmums SIA “Glastik” paplašinājis savu darbību, investējot vairāk nekā 200 000 eiro jaunās ražošanas iekārtās un ražotnes telpu pielāgošanai, informē uzņēmumā.

Pagājušajā gadā uzņēmums veiksmīgi uzsācis arī pašu ražoto akustisko un dizaina elementu eksportu uz Skandināviju un Poliju.

“Pēdējo divu gadu laikā ieguldītās investīcijas un darbs ir sevi attaisnojis – uzņēmums ir ieguvis stabilas pozīcijas vietējā tirgū un veiksmīgi attīstījies eksporta tirgos. Šogad plānojam dubultot visu uzņēmuma eksporta apjomu, palielinot eksporta īpatsvaru līdz 70% no uzņēmuma kopējā realizācijas apjoma,” saka uzņēmuma vadītājs Dzidris Augustinovičs.

Viņš arī norāda, ka uzņēmums aktīvi plāno attīstīt darbību gan lielākajos esošajos eksporta tirgos Polijā, Dānijā, Norvēģijā un Igaunijā, gan arī perspektīvā raugās uz Tuvajiem Austrumiem, piemēram, Kataru. Tur 2022. gadā plānots Pasaules čempionāts futbolā un jau pašlaik notiek ļoti aktīva infrastruktūras celtniecība. Šobrīd ir noslēgti pirmie sadarbības līgumi ar Kataru.

Patlaban “Glastik” eksportē uz Somiju, Dāniju, Norvēģiju, Turciju, Vāciju, Poliju, Holandi, Igauniju un Lietuvu. Tāpat uzņēmums, izmatojot Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu, regulāri piedalās dažādās starptautiskās izstādēs un tiekas ar potenciāliem sadarbības partneriem Skandināvijā, Turcijā, Vācijā, Polijā, Lietuvā un Igaunijā un Apvienotajos Arābu emirātos (AAE).

Pēdējo gadu laikā “Glastik” piedalījies vairāku lielu objektu realizācijā dažādos Latvijas reģionos, piemēram, kompānijā ražotie akustiskie paneļi ir uzstādīti Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās un J.Vītola Mūzikas akadēmijā. Savukārt “Glastik” ražotie griestu un sienu apdares materiāli izmantoti Lidostas “Rīga” VIP centra telpu apdarē, Valmieras slimnīcā, Liepājas olimpiskajā peldbaseinā u.c. projektos visā Latvijā.

Šobrīd uzņēmums piedalās jaunas topošas viesnīcas kazino zāles griestu izgatavošanā, Piņķu mūzikas skolas akustisko elementu izgatavošanā, kā arī Biroja telpu dekoratīvo sienu elementu un durvju izgatavošanā PBLC Biznesa centrā.

SIA “Glastik” dibināta 2007. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar telpu apdares un akustisko elementu izgatavošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+