Mobilā versija
+19.6°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
8. marts, 2017
Drukāt

Grāmata līdzinās lasītājam. Vai otrādi?

Senākais neatkarīgais grāmatveikals Francijā, "Librairie Mollat", ar neparastu akciju piesaistījis daudz jaunu sekotāju savai lapai sociālajā tīklā Instagram.Senākais neatkarīgais grāmatveikals Francijā, "Librairie Mollat", ar neparastu akciju piesaistījis daudz jaunu sekotāju savai lapai sociālajā tīklā Instagram.

Senākais neatkarīgais grāmatveikals Francijā, “Librairie Mollat”, ar neparastu akciju piesaistījis daudz jaunu sekotāju savai lapai sociālajā tīklā Instagram.

1896. gadā Bordo dibinātā grāmatnīca vienmēr centusies iet līdzi laikam. Apmeklētāji šo veikalu mīl, un vēl lielāka interese par “Librairie Mollat” radusies pēc tam, kad darbinieki pamanīja, cik līdzīgas pircēju izvēlētās grāmatas ir viņiem pašiem. Grāmatnīcas 21 200 sekotāju sociālajos tīklos pieprasa arvien jaunus fotoattēlus, kas šo līdzību apstiprina, jokojot gan, ka nevajag vērtēt grāmatu pēc vāka, jo tas, kas izskatās pēc tumšādaina jauna vīrieša, var izrādīties baltā sieviete vidējos gados.

Pievienot komentāru

Par LMA jauno rektoru ievēlēts Kristaps ZariņšTrešdien, 28. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektora amatā tika ievēlēts gleznotājs un līdzšinējais LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Par jauno rektoru nobalsoja 45 no 80 LMA Satversmes sapulces dalībniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+