Mobilā versija
+2.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
16. septembris, 2014
Drukāt

Laimdota Sēle, “Septiņu rūnu kalns” (1)

Septinu_runu_kalns_8

“Lauku Avīze”, 526 lpp.

Katrīna un Valfrīds, Zigmunds un Vize ir labi draugi kopš seniem laikiem, viņu jaunības piedzīvojumi aprakstīti romānā “Spoguļa pārbaude”. Zigmundam pieder neparasts spogulis, kas dod iespēju ceļot laikā un kādā jaukā vasaras rītā pamosties nevis divdesmit pirmajā, bet septiņpa­dsmitajā gadsimtā. Arī viņu bērni Adrians, Dana un Ieva tiek ierauti noslēpumainā, romantiskā un skarbā ceļojumā un nonāk pie sena rūnu kalna ar slepenām zīmēm. Autore ir ventspilniece, tāpēc Ventspilij un tās izpētei darbos atvēlēta liela loma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lasīju ar lielu aizrautību. Pārsteidza rakstnieces lieliskā valoda, prasme piesaistīt lasītāja uzmanību pilnīgi katrā lappusē. Grūti nolikt romanu malā, mazliet žēl, ka izlasīts un javer ciet. Jau gaidu nākamo romānu.

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+