×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. jūlijs, 2013
Drukāt

Grāmatu draugu ķēdei līdz šim jau piereģistrējušies 436 cilvēki

foto - Letafoto - Leta

Grāmatu draugu ķēdei līdz šim jau piereģistrējušies 436 cilvēki, aģentūrai BNS pastāstīja nodibinājuma “Rīga 2014” sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Viņš informēja, ka Grāmatu draugu ķēdei varēs arī piereģistrēties dziesmu svētku laikā gan dalībnieki, gan skatītāji no ceturtdienas līdz svētdienai Mežaparka Lielās estrādes teritorijā.

Ceturtdien un piektdien Mežaparkā izvietotajā radoši informatīvajā telpā “Rīga 2014” mēģinājumu starplaikos akcijai varēs pieteikties dziesmu svētku dalībnieki, bet sestdien un svētdien – arī skatītāji.

Grāmatu draugu ķēde ir tautas līdzdalības akcija, kas norisināsies 2014. gada 18. janvārī, pārvietojot grāmatas no rokas rokā no vecās Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas uz jauno. Tādējādi ikviens varēs justies līdzdalīgs grāmatu pārceļošanā uz jaunajām telpām. Grāmatu ceļš šķērsos Daugavu pār Akmens tiltu, simboliski apliecinot tās nepārejošās un fundamentālās vērtības, kas daudzu paaudžu garumā ir veidojušas Latvijas tautas kultūras gēnu un ko glabā grāmatas.

XXV Vispārējos latviešu dziesmu un XV deju svētkos piedalās 40 tūktoši dalībnieku – kolektīvi no Latvijas, latviešu diasporas un ārvalstīm.

Svētku kulminācija būs svētdien, 7. jūlijā, kad notiks svētku dalībnieku gājiens un noslēguma koncerts Mežaparkā.

Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, atbalsta “Latvijas dzelzceļš”, “Lattelecom” un “Latvenergo”, kā arī banka “Citadele” un “Latvijas Valsts meži”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+