×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Gredzeni uz dažādiem pirkstiem. Ko tie vēsta par valkātāju?

1. Gredzens uz īkšķa

1no6
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairākumam cilvēku gredzens ir tikai skaists aksesuārs, kuru var pieskaņot apģērbam un mainīt kā cimdus. Citiem gredzens ir talismans vai kāds simbols. Psihologi ir vienisprātis, ka gredzeniem ir ko pavēstīt par savu īpašnieku, turklāt nozīme ir ne tik daudz pašam gredzenam, cik pirkstam, uz kura tas uzvilkts.
Gredzens ir īpaša rotaslieta, kam no seniem laikiem piedēvēja maģisku spēku un saistīja ar dažādiem rituāliem. Viens no rituāliem, kas saglabājies līdz mūsdienām, ir laulību ceremonija, kurā jaunlaulātie apmainās ar gredzeniem kā ar mīlestības un uzticības zīmi.

Īkšķis ir Marsa pirksts. Tie, kas valkā gredzenus uz īkšķa, ir enerģiski, emocionāli, ekspansīvi, taisnprātīgi, stūrgalvīgi, kareivīgi, agresīvi un dažkārt viegli aizsvilstas.

Mēģināt šos cilvēkus par kaut ko pārliecināt vai strīdēties ar viņiem ir bezjēdzīgi – viņi tik un tā pastāvēs uz savu taisnību pat tad, ja vēlāk viņiem tas būs jānožēlo.

Vienlaikus šie ļaudis lieliski zina savas labās īpašības un trūkumus, tāpēc uzvelkot gredzenu uz īkšķa, viņi intuitīvi cenšas ierobežot un apslāpēt savu karsto temperamentu. Tas ir savdabīgs zemapziņā sakņots mēģinājums rast kopēju valodu un uzlabot attiecības ar apkārtējiem un sevi pašu.

No otras puses, pēc psihologu uzskata, gredzens uz īkšķa ir izteikts apliecinājums tam, ka pašreizējā brīdī galvenais cilvēka mērķis ir pašapliecināšanās jebkādā veidā un jebkādiem līdzekļiem, turklāt pirmajā plānā izvirzās tieši pašapliecināšanās seksuālajā sfērā.

Šādi apgalvojumi nav bez pamata – jau senie grieķi un romieši uzskatīja īkšķi par fallisko simbolu, kuru vīrišķā spēka aizsardzībai rotāja ar dzelzs gredzeniem.

Gredzens uz īkšķa ir arī lesbiānisma simbols. Gredzens uz labās rokas īkšķa norāda uz lesbieti, kurai ir draudzene, bet gredzens uz kreisās rokas īkšķa nozīmē brīvu lesbieti, kas ir atvērta jaunām attiecībām.

  1. Gredzens uz īkšķa
  2. Gredzens uz rādītājpirksta
  3. Gredzens uz vidējā pirksta
  4. Gredzens uz zeltneša
  5. Gredzens uz mazā pirkstiņa
  6. Gredzens uz kājas pirksta

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+